Outrider GroupM

Opinie o Outrider GroupM

Katerina

Kilka lat pracowałam w GroupM w tej samej komórce, nie mogę się zgodzić z koleżanką. Możliwości rozwojowe zarówno stanowiskowo jak i finansowo są duże i odzwierciedlają realny potencjał osoby zatrudnionej. Zdecydowanie trzeba było wykazać się wielozadaniowością i umiejętnością pracy z deadlinami, ale absolutnie nie mogłam narzekać na brak inwestycji w zespół, czy sposób zarządzania organizacją. Do tego zespół tworzył świetną atmosferę i muszę powiedzieć, że to jedno z miejsc, które wspominam bardzo pozytywnie.

ann

3 lata pracowałam w GroupM Connect - komórce GroupM zajmującej się performance marketingiem. Nie jest to dobre miejsce pracy i nikomu nie polecam. Pieniądze są marne, pracy jest mnóstwo i nie raz trzeba było robić nadgodziny. Nie jest to praca super rozwojowa - owszem, na początku uczyłam się nowych rzeczy, ale później była to bardzo powtarzalna praca, a liczyły się tylko targety i trzeba było się dwoić i troić, żeby je zrealizować. Moja szefowa uważała, że pracownik jest tylko po to, żeby robić target, a nie po to, żeby firma wydawała kasę na jego rozwój i udział w szkoleniach czy konferencjach branżowych. Nie łudźcie się, że ten pracodawca będzie inwestował w wasz rozwój, niestety na to nie ma kasy.. Wykorzystuje się tu naiwne osoby, które godzą się na siedzenie po godzinach za darmo - coraz mniej ludzi się na to łapie, stąd też bardzo duża rotacja. Jeśli chcecie się rozwijać w branży, nie jest to dobre miejsce- na pewno nie na dłuższą metę..

Zostaw opinię o Outrider GroupM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Outrider GroupM