The London Basement

London

Opinie o The London Basement

kama
użytkownik zarejestrowany

bez języka bardzo trudno sobie poradzić @eddy oczywiście nie chodzi o to aby posiadać biegły w mowie i piśmie, ale aby się w miarę dobrze porozumieć z pracodawcą

daren gang( syn grubego)

robiłem tam przez rok, porażka po całości omijajcie to szerokim łukiem a ekipy wieśniaków z PL wszyscy do odstrzału

daren gang( syn grubego)

Maja polakow za nic.Marne zarobki na dzien dzisiejszy i jeszcze tna. Nie Polecam!!!!

Zostaw opinię o The London Basement - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The London Basement