FIRMA BUDOWLANA "TRAXX" GRAŻYNA MRÓZ

Radom

Opinie o FIRMA BUDOWLANA "TRAXX" GRAŻYNA MRÓZ

irek

wiem ze to oszustka ze swoim mężem kierownikiem wykołowali mnóstwo ludzi z ukrainy teraz mają frajerów byłem u nich majstrem wiem ile pieniędzy nie zaplacili pracowniokom

JENIEC

takie budownictwo w polsce zero uczciwych firm TRAXX to patologia CZAS Z TYM ZROBIC ŁAD

wolny

kunte kinte miałlepsze warunki jako murzyn niz w typ obozie traxx

raz

OSZUSTWO DZIADOSTWO NIE BADZ FRAJEREM WSZYSTKICH KRECA PRACA NA CZARNO DNO ZUPEŁNE

prawnik

co na to urzad skarbowy tez tam nic niewie to straty duze

Napiszcie jakie macie sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy FIRMA BUDOWLANA "TRAXX" GRAĹťYNA MRÓZ . Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw opinię o FIRMA BUDOWLANA "TRAXX" GRAĹťYNA MRÓZ - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA BUDOWLANA "TRAXX" GRAĹťYNA MRÓZ