Paul Klarenbeek Fashion Service

Holandia

Opinie o Paul Klarenbeek Fashion Service

Pracownica

Firma sama w sobie jest ok. Idzie zarobić są godziny. Przyjemna lokalizacja i dobrze wyposażone domki. Szefostwo na górze jest bardzo miłe bynajmniej dla mnie. Pracuję tu już kilka ładnych miesięcy . Ogólnie polecam pracę dla Kobiet. Pracują tu też faceci ale nie wiem na jakich warunkach. Proszę uważać na pracownicę M. K. Jest to osoba obłudna która pracuje na web-shop. Jest dwulicowa i próbuje skłócić Młodą i Starą brygadę. Uważa się za boginię która może sobie dobierać współpracowników. Słynąca z awantur i kłótni które niosą się po całym parku oraz innych akcji jak przeprowadzki po domkach po awanturach z chłopakiem , wykłócanie się o parking dla auta z sąsiadami i robienie niezdrowej atmosfery w firmie przez swoje głupie widzi mi się.

Parówkowy dżolero
@Kiełbasiany dżolero 17.01.2018 13:09

Kupić słownik za zarobione pieniążki :) (usunięte przez administratora) kurwiaki, dopiero po kropce duża litera

Do Tatto
@tattoo 19.01.2018 12:20

Holandia jest mała więc uważaj na słowa i ludzi bo oni też widzieli i duża wiedzą

Majowa

Coz,jest wiele lepszych i lepiej platnych prac,nie polecam sie pchac do tej firmy????

Ona

Na dole (u chlopakow inny szef) syf, kila i mogila, chociaz Adrian z Michalem zapierdzielaja, wiecej nie napisze bo pracowalam u gory, gdzie atmosfera jest ok i ktos wyolbrzymil, co do parku - domki ok, moglybyc lepsze i tansze ale 80e/tygodniowo to tez nie jest duzo, stawka troche moglaby byc wieksza, nie wiem jak u chlopakow ale z tego co slyszalam zarabiaja jeszcze mniej od dziewczyn, dziewczyny wyplaty do 5 kazdego miesiaca

Pani
@Mam z WAS beke ! 08.01.2018 18:01

Czytaj - Zazdrość Zawiść :)

Obserwator
@Pani 14.01.2018 02:39

Przyjdzie czas to się poskarze w biurze co się dzieje na domku nr 16... A teraz Weź się do pracy i Jedz na ten urlop bo Miałas jechać a Siedzisz i Zatruwasz mi powietrze na parku.

Katarina

Pracowałam w firmie parę miesięcy i nie zgodzę się z tymi negatywnymi opiniami a już na pewno nie z tym, że jest to (usunięte przez administratora)! Szefostwo (na górze u dziewczy )bardzo w porządku, wieloletnie pracownice mają swoją wizję pracy ale nie spotkałam sie tam z jakimś ponizaniem. Jeżeli jedziesz tam pracować a nie bawić się to nikt się nie będzie czepiał. Jeśli czegoś nie wiesz to zawsze można zapytać i ktoś ci pomoże. Wiadomo każdy ma czasem gorszy humor czy dzień ale ja nie powiem żeby było to złe miejsce do pracy i z chęcią tam wrócę jeśli tylko będę miała taką możliwość.

Izabela M

Tydzień temu wróciłam z pracy. Dziwnie mi się czyta te komentarze. Prawda jest taka, że jeżeli jedzie się pracować, a nie ściemniać za kartonami to serio jest ok. Pracownicy z dłuższym stażem są nauczeni swojego rytmu pracy i może dlatego czasami narzekają na tempo innych. Nie spotkałam się z jakimś podjazdami na nowych pracowników (chyba, że faktycznie były nieogarnięte i po prostu czasami po 10 razach do nich nie dochodziło co mają robić). Jak czegoś nie byłam pewna to mówiłam, że nie pracowałam jeszcze w danym miejscu (po to mamy mordki żeby pytać jak się czegoś nie wie). Praca wymaga czasami użycia mózgu i tyle. Jeżeli jedzie się tam na sezon (jednorazowo) to bez sensu angażować się emocjonalnie. Jak to ktoś napisał wyżej- Stare się czepiają- ale co ,,przyszły pracowniku’’ Cię to obchodzi. Jedziesz tam, zarabiasz i wracasz. Trochę rozpierdzielu jest z firmie (jeżeli chodzi o organizację), ale to nie nasz problem. Płacone jest za godzinę, zawsze masz przydzieloną pracę, więc grzecznie się przychodzi i robi swoje. Zawsze ma się przedstawione warunki pracy- nie ma większych stawek za nadgodziny, za soboty. Wypłata jest zawsze na początku miesiąca (w terminie), więc jeżeli ktoś przyjedzie tam np. w pierwszym tygodniu miesiąca to musi przygotować się i wziąć kartę albo pieniążki z domu). Ale to już się wie przed wyjazdem, więc po co jechać jak komuś to nie odpowiada. Problem z zakupami (jak komuś nie chce się ruszyć (usunięte przez administratora) to sklepu, który jest 2,5 km od domków- no cóż, niech czeka na te zakupy raz w tygodniu). Poza tym zawsze ktoś ma auto i chętnie pomaga. Co do domków- ciepło, wygodnie, ładne otoczenie!!! Także przyszłym pracownikom polecam wrzucić na luz, spokojnie podejść do wyjazdu, nie wyrabiać sobie negatywnej opinii o ludziach których nie widziało się jeszcze na oczy. P.S. ( poznałam wielu świetnych ludzi, super ekipa!!!)

Zwolniona za zle skladanie kartonów

Fuckingklareneg.. odezwij sie orlo@poczta.onet.eu

F****ngKlareenbek

NAJGORSZE MIEJSCE PRACY. Warunki okropne, zero dbania o pracownika. Po 2 tygodnie bez pieniędzy i jedzenia. Raz w tygodniu zakupy na które mamy 30 minut. To normalne? Jeden bus na 40 osób, jak uda Ci się nim gdzieś pojechać to później masz przerabane bo "stare" zrobią wszystko żeby urzykrzyc jeszcze bardziej życie. Zarobki już w tym momencie śmieszne. Zero dodatków za nadgodziny, wakacyjne, zero ubezpieczenia... OBÓZ PRACY!!! Cudowna Pani Gizela która każdego nowego pracownika równa w błotem, Sonia która i wyzywa Cie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nierobow bo napiłes się wody. Pani Teresa która jest najgorsza osoba jaka widziałam. Właśnie szykuje pozew zbiorowy o znęcanie psychiczne, zwrot kasy za wakacyjne i nadgodziny których jest mega dużo. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Pracownica2017

Cyrk na kolkach!dokladnie zgadzam sie z komentarzem wyzej,taka wlasnie jest rzeczywistosc w klarenbeeku.Mieszka sie na wsi gdzie do najblizszego sklepu jest 10km.Nadgodziny sa obowiazkowe i nie sa platne wiecej,soboty rowniez. W pracy nie daj boze trafic na robote ze starymi babami -gizela,teresa i monika bo jest sie wyczerpanym psychicznie po 3 dniach,nowe osoby traktuja jak smieci,wredne podle jedzawate krowy,ktore uwazaja sie za niewiadomo kogo,caly dzien docinaja chamskimi odzywkami i laza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do biura z duoerelami na kazdego .Ogolnie zatruta jadem atmosfera. Skusilam sie i pojechalam mimo ze komenatrze nie byly najlepsze ale sprzed 10 lat wiec myslalam ze na pewnoe bedzie inaczej.Niestety mylilam sie-nic sie nie zmienilo i jest dokladnie tak jak to ludzie opisuja.NIE POLECAM

Bob niczszy system

Nie polecam. Wyzysk i brak szacunku dla pracownikow. Mieszkanie na firmowym w miare. Dojazd do pracy zdezelowanym i niebezpiecznym busem. Praca bez umowy a przy jej dostaniu dowiadujesz sie ze za 4 dni kontrakt Ci sie konczy. Stary esesman Bob najchetniej pozabijałby wszystkich polakow. Wylewa swoje flustracje na biedne dziewczyny o nic. Praca w ciaglym stresie. Staraj sie a i tak Corin bedzie wysylala Ciebie do sklejania kartonow codziennie po 10 godzin na goracej hali bez srodkow bhp. Jezeli chcesz bys sprowadzony do poziomu umyslowej ameby i chcesz poczuc sie jak żyd na wojnie w obozie SS to polecam. Firma zatrzymala sie 30 lat temu wszystko jest stare i niebezpieczne. Aaa i pozdrawiam stare pracownice ktory zachowuja sie jakby ta praca to bylo ich cale zycie a kazda nowa osobe traktuja jak potencjalne zagrozenie na zabranie stanowiska :D tak zbawiacie świat praca w Klarenbeku. Jedynym pozytywnym akcentem byl pies obecny w biurze ale i on nie ogarnał tego podłego klimatu ;D

kuku

@czesiekm ty jedziesz do pracy do Holandiii pracować i zarabiać pieniądze, a nie szukać jakichś luksusów i wczasów. a teraz będą organizowane jakieś wyjazdy?

Smirnof

Witam W Holandii jest ok. 30% podatku, więc łatwo obliczyć. Przy czym soboty niedziele i nocki są lepiej płatne. A jest się najczęściej 40-45 godzin w tygodniu.

Czesiek

Firma najgorsza z mozliwych tylko domki ok Dodam jeszcze ze zachecaja stawka 10.47 euro ale w tym wszystko wakacyjne urlopowe I za swieta co wychodzi cos ok 8.70 euro za godzine nadgodziny i soboty nie sa platne dodatkowo ale w robocie trza zostac nawet 15 godzin Ogolnie firma smierdzi swindlem

Stasiu

To widać franek jesteś wysoko postawiony ;)

Franek

Marian nie przejmuj się w wtorek będziesz miał wypłatę na koncie .. i jak tak.bardzo się tobie nie podobają kible możesz je w ramach godzin pracy posprzątać..

Marian

Warunki? Jak w rumuni albo gorzej ile godzin nie przerobisz dostaniesz moze 1100 euro... musisz mieszkac na ich domkach gdzie warunki fakt sa ok i to chyba jedyny plus tej firmy szef drze pizde o wszystko wgl nie szanuje sie polakow jedyna firma chyba w Holandii w ktorej polacy musza placic za kawe gdzie wszyscy Holendrzy maja za free , toalety zasrane zajszczne doslownie... Ludzie tydzien czekaja na wyplaty bez jedzenia i nikt sie nie przejmuje tym bo ktos z ksiegowych jak to powiedział " Nie wyrabia sie..." Smiech przez łzy ... NIe POLECAM !!!

Zostaw opinię o Paul Klarenbeek Fashion Service - Holandia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Klarenbeek Fashion Service