P.H. ''ADAM''

Żagań

Opinie o P.H. ''ADAM''

Xxx

Nie polecam nikomu Adama a pan K to powinien z fotela w biurze wziąść się za zapierdal... Taki człowiek nie nadaje się na to stanowisko bo firma upadnie dzięki niemu. Auta kierowców w dzień w dzień przeladowane a ty musisz dymac po 11 h za 1800

Anonimek

Nie polecam wgl pracownika traktują jak "psa" zarobki 1800 zł za nadgodziny nie płacone ( kierowcy ) a jeździ się czasami po 12 godzin . Duzy obrót ludzmi ( niekiedy 3-4 osoby w tygodniu zatrudniają się i zwalniają. ..) zapytani o podwyzke zaczynają się smiac poprostu nie polecam

Nie polecam współpracy z tą firmą. Wykorzystują pracownika ile mogą, pensje są śmieszne, a za nadgodziny płacą tyle, co kot napłakał.

nieznajomy

gość - 2012-05-15 14:55:06 Ta firma to jedna wielka obłuda.Wykorzystają człowieka a póżniej za bramę.Zgadzam się z ta opinią.W 100% prawda co robią z pracownikami , chciałbym żeby poczuli się tak jak ci pracownicy.

gość

Ta firma to jedna wielka obłuda.Wykorzystają człowieka a póżniej za bramę.

Likwidacja Lubina i to jest ok? Ludzie w oczy kłamaliście że plotki są nie prawdziwe i co/kadry itp/? Oddział Lubin zamknięty 20,02,2010 w trybie natychmiastowym. nie daliście szansy znalezienia innej pracy... nie polecam tylko odradzam współpracy...

Zostaw opinię o P.H. ''ADAM'' - Żagań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. ''ADAM''