Stock Polska-d.Polmos Lublin sp .z o.o.

Łódź

Opinie o Stock Polska-d.Polmos Lublin sp .z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Małgoś co jest powodem tego, że tak szybko nowe osoby rezygnują z pracy? Możesz powiedzieć cos więcej o tym jak wygląda praca w firmie? Piszesz, że sytuacja pogorszyła się, a wcześniej był to w Twojej ocenie bardzo dobry pracodawca. Co było powodem takich zmian? Czy ktoś jeszcze z pozostałych pracowników ma właśnie takie wrażenia?

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Ktoś z Was obecnie pracuje w Stock Polska? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych i słabych stronach tego pracodawcy. Co powinny wiedzieć osoby zastanawiające się nad dołączeniem do firmy?

Małgoś
@Dominika 27.07.2017, 11:39

Nie dołaczac. Ci co przeszli z innej firmy - już żałują. Brak narzędzi do pracy, gpsy w autach i pda, praca po godzinach, dużo pracy papierkowej oraz w terenie. Kto może ten ucieka. Dlatego jest ciagle tyle ogłoszen. Nawet ich nie sciagaja po przyjęciu ph na dany teren, bo zdarza się ze ludzie rezygnuja już podczas okresu próbnego. Jestes cyfra, zero szacunku. tak zle jest od roku. Kiedys był super....

nocka
@Małgoś 12.09.2017, 15:02

jest dokładnie tak jak "mówisz"

Misie
użytkownik zarejestrowany

No ja uważam, że jest o co walczyć, generalnie bardzo to polecam skoro jest tutaj coraz i coraz lepiej

dżon kamizi

nie, no libero, gdzie się uchowałeś? jakie szkolenia? jakie inne stanowiska? robol zrobił swoje więc nikt nie będzie w niego inwestował, trzeba chronić własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo gdzie się takie koryto znajdzie jak tu?

libero

"Dobry szef wie, że rutyna może zabić najlepszego pracownika, dlatego wielu z nich prowadzi szkolenia motywacyjne albo przenosi pracowników na inne stanowiska, bardziej odpowiedzialne." - wyjaśnia (usunięte przez administratora), psycholog społeczny, pracuje w firmie rekrutacyjnej.

Dawid

Mogę się wypowiedzieć na temat pracy dorywczej w charakterze pracownika pomocniczego i odradzam to wszystkim - jak najdalej od stocka

Anonim a może Ty po prostu nie potrafiłeś odnaleźć się w sytuacji kiedy jeden z twoich współpracowników nagle staję się twoim przełożonym. Taką słabość ma dużo pracowników a w szczególności w firmach które stawiają duży nakład na zadaniowość i ściśle wiążą z tym wynagrodzenia pracownika. Nie bój się przyznać że może po prostu myślałeś iż skoro twój współpracownik stał się nagle twoim przełożonym to myślałeś że będziesz miał jakieś ulgi w wykonywaniu obowiązków. Sam widzisz że jesteś jedynym na tym forum który jest niezadowolony z pracy w firmie. A może pochwal się za co zostałeś zwolniony to może łatwiej nam będzie obiektywnie spojrzeć na sprawę ?

Jubaho

Noi ja pracowałem w stocku. I spoko było. Kasa na czas, jakos nie narzekalem. spoko

Beaaa

Myśle, że poprostu źle trafiłeś. Mój mąż też pracował w firmie, już za czasów Stocka i nie miał powodów do narzekań. Może poprostu źle trafiłeś. Zrezygnował z pracy dlatego, że dostał pracę "w zawodzie" za granicą.

Zostaw opinię o Stock Polska-d.Polmos Lublin sp .z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stock Polska-d.Polmos Lublin sp .z o.o.