Cafe Vanilia

Bielsko-Biała

Opinie o Cafe Vanilia

nienzajoma

moglabys powiedziec cos wiecej na ten temat? pracodawca wszystkich tak traktowal?

OSZUSTOM I WYZYSKIWACZOM NIE!!!!

Pracodawca arogancki,nieuczciwy,chamski gbur... zalega pracownikom jak i mnie wyplaty sa to kwoty rzedu 400zl do 2000zl [usunięte przez moderatora] br /> prowadza takze kawiarnie Kafe Vanilia przy ulicy 11 Listopada a takze cafe retro.ma w zwyczaju zatrudniac osoby na czarno tlumaczac to jako okres prubny.A jesli juz jest podpisana umowa o prace i tak nie oplaca skladek... Dziwie sie ze jeszcze nie dobrali sie tej Pani i Panu do pupy... OSOBISCIE RADZILBYM SIE WYSTRZEGAC PRACY W TYCH MIEJSCACH!!!! Mam nadzieje ze odwiedzi ta stronie liczniejsze grono pracownikow jak tylko ja

Zostaw opinię o Cafe Vanilia - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Vanilia