Studio Urody „FANABERIA”

Będzin

Opinie o Studio Urody „FANABERIA”

Edyta

Miło słyszeć, że Wasze doświadczenia z usługami jakie świadczy Studio Urody „FANABERIA” są pozytywne. Jednak bardzo prosiłabym, aby pozostawiane opinie w merytoryczny sposób opisywały tę firmę jako pracodawcę. Co, w takim razie, osoby aktualnie zatrudnione mogą powiedzieć o panującej atmosferze w miejscu pracy i warunkach zatrudnienia?

ewa

bardzo dziękuje za wspaniałą metamorfozę-efekt niesamowity. WS Akademia to wspaniałe miejsce, przecudny wystrój, a atmosfera wspaniała. Gratuluje

Larysa
@ewa 01.09.2017 21:32

Fanaberia sama sobie wystawia opinie pozytywne i nie wolno się przeciwstawiac oto moje zdanie

Kamila

Gdy dzisiaj weszlam do salonu bylam bardzo zdenerwowana marzylam o jasnym blondzie. Ale odrazu zostalo mi to odradzone powiedzialam pani Kamili ze zdaje sie na nią i zeby robila jak uwaza. Efekt koncowy byl nie samowity, mialam łzy w oczach.. Niespodziewalam sie ze, na takich lichych i slabych wlosach da sie zrobic cos tak pieknego.. Bez zastanowienia umowilam sie na kolejna wizyte, odrazu dzisiaj powiedzialam ze jak przyjde to robimy tak samo jak dzisiaj ;) jeszcze raz Bardzo dziekuje najlepsza fryzjerka :* pani Kamila

irek

numer jeden ten salon i fryzjerzy tam pracujący

Ewelina

salon klasa sama w sobie, a kadra fryzjerska NAJLEPSZA

siostra OO

Pani Kamilo kochana dziękuje za metamorfozę, która zrobiła szał wśród znajomych. Dziękuje za wspaniałą fryzurę i wspaniale spędzony czas u Państwa w salonie. Wszyscy jesteście super

FANKI

Panie Damianie ! My Pana fanki : Agata, Iza , Beata i Gośka nie damy Pana skrzywdzić, bo jesteśmy od ponad pół roku Pana stałymi , ZADOWOLONYMI klientkami. I wara nam od naszego Pana Damiana . Pozdrawiamy cały team WS ACADEMY. Wiecie , że zazdrość konkurencji jak zawsze widać po internecie, żałosne i śmieszne

Aneta

Obcieta przez pana Damiana wyszlam bardzo niezadowolona. Kilka dni potem poszlam do innej fryzjerki na poprawke . Spytala sie czy sama obcinalam sie z tylu . Tak bylo krzywo. Nikt mi nic nie zaproponowal do picia. Nie polecam.

zadowolona
@Aneta 05.10.2017 08:19

dziwny ten twój wpis bardzo. Po co poszłaś do innego fryzjera ? I śmiać mi się chce jak inny fryzjer wiesza psy na poprzednim. To jest dopiero zero profesjonalizmu. Jakaś patologia. Jak nie podoba ci się strzyżenie to masz prawo do reklamacji a ty latasz po innych fryzjerach ? I co teraz polecisz do następnego ? Szemrana bardzo ta twoja historia

ZNOWU MY
@Aneta 05.10.2017 08:19

P.S. idź się leczyć tworze internetowy

iza

gratuluje przefajnej załogi, przefajnego miejsca i przefajnej szefowej. Moje włosy przeszły bardzo dużą zmianę. Przyznam, że korzystałam z usług wielu fryzjerów, ale u Państwa nareszcie znalazłam sam profesjonalizm i stylistów z prawdziwego zdarzenia. Wy wiecie tyle na temat włosów, że aż oczy otwarłam ze zdziwienia. Efekt końcowy niesamowity. Dziękuje i wrócę na pewno.

Seweryn

Akademia w Będzinie to najbardziej profesjonalny salon w jakim byłem, fachowcy co rozmawiają o włosach i potrafią doradzić. Pani na recepcji przemiła i uśmiechnięta osoba. Polecam

Edyta

Napiszcie w takim razie jakie należy spełniać kryteria by móc dostać się do salonu jako modelka? Wszystkie zabiegi wykonywane na osobach są jeszcze dodatkowo płatne za poswiecony dzień?

iza
@Edyta 24.07.2017 09:49

ja byłam modelką ze strzyżeń. Włosy idealnie obcięte. Musisz śledzić ogłoszenia na fb kiedy poszukują modelek, potem przesłać zdjęcie i jak zaakceptują to super fryzurę masz za free.

Gosia

byłam dzisiaj w salonie Akademia Ws Będzin jako modelka. Byłam zachwycona miejscem i atmosferą. Ludzie przefajni, a fryzura jaką mi zaproponowano przecudna. Napewno umówię się na wizytę jako klientka. Ujeliście mnie sobą bardzo, a włosy moje znalazły się w świetnych rękach!

aga

nie lubię jak ludzie wymyślają coś na internecie aby drugiemu dopiec. Jeśli jesteś niezadowolona to idź do źródła problemu a nie tutaj wypisujesz swoje żale. I diabli wiedzą czy prawdziwe. Jeśli kobieta chwali to napewno jest uczciwe a jak hejtuje to ma jakiś cel. A tak wogóle to chodzę do Fanaberii często i do fryzjera i na kosmetykę-zawsze usługi na najwyższym poziomie! Przefajne miejsce!

Bożena

też bardzo polecam ten salon w Będzinie. ja korzystam z usług pani Kamili a mąż wykonuje strzyżenie u Pana Denisa (już ponad pół roku) i bardzo jesteśmy zadowoleni. Nie spotkaliśmy klientów którzy by wyrażali negatywne opinie, wręcz przeciwnie. Polecamy całym sercem.

siosta

no popatrz-wszystkim pasuje, a Tobie nie

ddd

do Ja Ale pieprzysz laska . Już czytać nie mogę tych głupot i hejtów byłych pracowników . Nie możecie zapomnieć czy jak?

Ja

Porównujac Bedzin z Krakowem to niebo a ziemia. W Będzinie bylam u fryzjera i pierwszy raz w zyciu wyszlam wściekła! Kolor ok, ale strzyżenie- KOSZMARNE. Moi bliscy niestety podzielili moje zdanie. Ostatni raz tam bylam. Nikomu nie polecam.

@Ja 22.06.2017 08:10

nie porównuj Będzina z Krakowem, bo Krakow to piękne miasto z przecudnym rynkiem,itd. Co do kunsztu fryzjerskiego niestety zgodzić się nie mogę, bo byłam kilkakrotnie i w Krakowie i w Będzinie i zdecydowanie wyższy poziom ma Będzin! Miasto Będzin natomiast to jedno z wielu na Śląsku czyli jedno przyklejone do drugiego razem z Katowicami. Ale tam tak jest- jedziesz do Dąbrowy i nie wiesz czy to już to miasto czy inne. Ale nie w tym rzecz bo fryzjer pierwsza klasa. Polecam WS AKADEMIA BĘDZIN

@Jolanta 31.07.2017 22:24

masz rację -to super miejsce i super fryzjerzy. Od razu widać, że szkoleni przez samego Pana (usunięte przez administratora) . Ja latam z Niemiec do nich co trzy miesiące, koleżanki też, a jedna z Francji, więc chyba coś w tym jest. Bo też mogła bym lecieć do Krakowa czy też Warszawy, a wybieram Będzin - sprawdzone, profesjonalne miejsce i tak bardzo urocze!!!

malina

bardzo miło spędziłam czas u Państwa w salonie. Moimi włosami zajął się Denis i jest CUDOWNIE ! EFEKT SUPER! O to właśnie mi chodziło, Akademia WS w Będzinie to najlepsi fachowcy, nie mogłam lepiej trafić. Dziękuje, dziękuje raz jeszcze.

Mała

Fryzura w wykonaniu Pana Damiana genialna. Jestem zachwycona. Atmosfera w salonie wspaniała, klient czuje się jak VIP

stała klientka

cała ekipa z salonu Fanaberia jest TOP !!!

Mozg

hejterom i profesorom życia dziękujemy za te srania w internecie

Ma

patrząc na negatywny wpis na temat Fanaberii można tylko wyciągnąć jeden wniosek : zazdrosna konkurencja , bo my klienci (prawdziwi) dobrze wiemy jak profesjonalny to salon . Serdecznie pozdrawiam cały team i proszę nie przejmować się takimi osobami co mocni to są tylko za klawiaturą , a w życiu to niestety nieudacznicy .

Justyna

Słaby salon !!!! Nie polecam. Chyba jakieś praktykantki tam pracują. Spalone włosy i kolor dramat. Jak się salon sypie to się sięga po pomoc do tych 2 gości, ale i tak nic to nie dało. NIE POLECAM

Fanka WS
@Justyna 17.04.2017 23:25

my ciebie też nie polecamy Agato czy Beato,bo nie wiem jak się dzisiaj zwiesz.A taki był już spokój bez was .Żegnamy bezpowrotnie.

jola
@Justyna 17.04.2017 23:25

proszę wybaczyć ale salon WS w Będzinie to jeden z najlepszych salonów w jakich byłam. Pisanie o spalonych włosach to już zwykłe wymyślanie bzdur. Takie rzeczy to nawet u p.Zosi w Pierdziszewie się nie zdarzają. Czyżby zazdrosna konkurencja?

klientka Beata

brawo dla salonu Fanaberia za profesjonalizm i super podejście do klienta. Jeszcze w żadnym miejscu nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem. Fryzjer wytłumaczył mi wszystko, choć trochę go pomęczyłam, ale nie był nawet przez chwilę niezainteresowany. Takiej pracy z pasją tylko pozazdrościć . Wielkie brawa dla pana Damiana. Fryzura boska

asia

jednym słowem uwielbiam akademię WS w Będzinie . Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z usług fryzjerskich . Skorzystałam też z kosmetyki , pani Agnieszka fenomenalna , zabiegi na najwyższym poziomie . numer jeden !

Gocha

miejsce przecudne , fryzjerzy numer jeden , moje wlosy nabrały kształtu i koloru , a przede wszystkim blasku . Bardzo jestem zadowolona i polecam z całego serca

nowa

Nie polecam

@nowa 03.02.2017 10:40
Nie polecam

ja ciebie też nie

karla

wielkie wielkie brawa dla najlepszej jakości usług wykonanych w Akademia Wierzbicki i Schmidt w Będzinie.Byłyśmy w dwie z koleżanką na koloryzacji.Tak dopieszczone i wspaniale obsłużone nigdy nie byłyśmy.Kadra fryzjerska światowy poziom,a doradzili jak nikt.Salon na milion plusów!!!!A ten kto nie był niech z zazdrości nie wypisuje bzdur

zadowolona

bardzo łatwo jest pisać anonimowo za klawiaturą komputera i wystawiać fałszywe opinie.Ja jestem pod wrażeniem miłych i uśmiechniętych Panow,którzy pracują w Fanaberi .Moje włosy właśnie przeszły metamorfozę.Jestem zachwycona bo nikt takiego pięknego blondu nigdy na nich nie wykonał.Będę wszędzie polecać,a atmosfery tylko pozazdrościć.Jesteście najlepsi

WSADŹCIE_SOBIE_OPINIE_W_DUPE_JĘDZE

To może zamiast na kawę, chodźcie do fryzjera po przemianę to będziecie mniej rożaleni! A poza reszta: fryzjer nie gwarantuje operacji plastycznych! Chciałam miło- ale czasem trzeba dobitnie tym czepialskim wyjaśnić. Szperam po internecie i wiedzę jak sławnych ludzi każdy hejtuje. To jakaś tendencja pisać na tych którym się powodzi? Frajerstwo się szerzy, a to zły kierunek drogi.

Ratujmy świat

Ogłaszamy że wszyscy mali i duzi w Będzinie zaczynają akcję ,,nie siedź o suchym pysku".Wpisowe 1zł na zakup wody pitnej.A żeby było ciepło skarpetki gratis

rafaL

No Marlenka niezłe niezłe można się pośmiać ale z ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jakiś prawnik chyba pisał,bo klientowi by się nie chciało!!! Fanaberia -głowa do góry i tak nikt nie jest w stanie popsuć wam opinii

Patryk

Prawda jest taka ze wycyckały panią Agę ile tylko sie dało i myślą ze są takie mądre i cwane.Ale biznesmenem trzeba umieć byc i tyle w temacie

Renata

Chodzę do Będzina do pana Andrzeja z Ostrego Ciecia i gwarantuje Państwo ze nigdzie tak nie było miło ,a kawy samej mają kilka rodzai,herbaty też a jakbyś chciała wody ciasteczko czy cukierka tez możesz sie poczęstować . Niech pan nie czyta tych zazdrosnych komentarzy .Kto korzysta z usług pana salonu w Będzinie wie ze to numer jeden i w usługach jak i w traktowaniu klienta,a byli pracownicy niech sie podpiszą pod komentarzami a nie udają idiotki

Gosc

Aneta
@Gosc 17.01.2017 13:01
Bylam raz i nie polecam obcieli mnie bardzo krzywo i musialam isc do innego fryziera aby mnie poprawil...

Ja tes bylam bardzo zle obcieta przez pana Damiana. Nie polecam. Poszlam na poprawke. Fryzjerka spytala sie czy sama obcinalam sobie wlosy z tylu. Tak bylo krzywo. Inna stwierdzila ze mialam z tylu obvieriez jak od garnka. Jesli chodzi o przyjecie to tez zostawia to duzo do zyczenia. Nic mi nie zaproponowano. Za duzo reklamy za malo profesionalizmu.

@Aneta 05.10.2017 08:12

Posikałam się . A co ci mieli niby zaproponować ???!!! Wykonywałaś strzyżenie , wiec co jeszcze chciałaś ???? Loda na patyku ???? Panie Damianie serdecznie współczuje obsługiwać takie osoby , ale cóż taka branża ❤️❤️????????????????????

Ml

Łucja
@Ml 16.01.2017 09:07
Koleżanka poleciła mi Fababerie.Pani Kamila jest niezastąpiona ,cudowna fryzjerka i moje włosy cudowne...

do Ml to chyba trafiłaś na jej dobry dzień bo ja o moich włosach tego powiedzieć nie mogę .Totalna porażka ,miał być zimny blond a zimno to było na salonie zmarzłam jak nigdy .

uwielbiam
@Łucja 17.01.2017 08:29

pani Kamila jest najlepszą fryzjerką jaką znam.Chodzę do niej od roku,zawsze zmiana na lepsze,a moje włosy się tak poprawiły w wyglądzie,że każdy mi zazdrości.Pani Kamilo bardzo dziękuje i proszę nie przejmować się hejtami.

Katarzyna

dziękuje dziękuje dziękuje!!!! wspaniała metamorfoza wykonana w salonie Fanaberia w Będzinie.Widać że personel wspaniale przeszkolony przez panow Andrzeja i Tomasza.gratuluje kadry.Nie bylam u was odkąd przestała pracować Emilia ale postanowilam znowu spróbować i to był najepszy wybór.POLECAM WSZYSTKIM .PEŁEN PROFESJONALIZM i człowiek chce u was być bo macie wspaniałą ciepłą energię i wszyscy uśmiechnięci fajni ludzie.Widać jak jesteście zgrani.Podziwiam

Jolka

Bardzo sie cieszę ze do was trafiłam .Caly team Fanaberia jest na sześć z plusem !!!! Polecam!!!!

SUPERRR

Po wizycie mogę powiedzieć: trzy razy tak haha ;) wrócę na pewno i polecam wszystkim paniom które znudziły się już starym wyglądem i chcą zaszaleć tak jak ja!

I

Bardzo bardzo dziekuje za wspaniały dobór koloru,jestem zachwycona .Ocena pięć plus!!!!

Elżbieta

Witam Bardzo proszę o przestanie wysyłania do mnie wiadomości sms że zapraszacie na usługi ,już parę razy oddzwaniałam do państwa w tej sprawie Pozdrawiam

@Elżbieta 18.11.2016 08:45

Dużo firm wysyła SMS do klienta,nie uważam to za coś złego .Znowu czepianie sie bez powodu .

@Elżbieta 18.11.2016 08:45

ja też dostaje smsy z podziękowaniem za skorzystanie z uslug to bardzo miłe,a zaproszenia nie są nachalne i dostałam może raz przez miesiąc.A jak nie chcesz to nie czytasz sms tak jak z mailem.Robienie z ,,igły widły".Pozdrawiam Pana Wierzbickiego ,Szmita i cały zespół!!!!

kotek

witam,byłam dzisiaj modelką w Fanaberi na szkoleniu z koloryzacji.Jestem zachwycona!!!!Kolor świetny!!!A ekipa niezastąpiona!!!!Jeszcze nigdy tak wspaniale nie czułam się w żadnym miejscu!!!!Będę polecać wszędzie!!!!I proszę nie przejmować się głupimi wpisami ludzi zazdrosnych!!!!jesteście wspaniałymi fryzjerami i też super ludźmi,szefowa ekstra,pozdrawiam

agnieszka k

brawo Aga Lis !!! Pełno jest takich na internecie,odważni i anonimowi za klawiaturą.Aby tylko komuś dowalić.Żałośni tchórze!!! jestem klientką pana Denisa,młody ,pełen pomysłów i polotu,a ja takiego fryzjera szukałam.I wolę iść do szkolącego się fryzjera ,niż wypalonego z ,,wielkim doświadczeniem" co przez kilka lat wykonuje te same fryzury,które zdołał się nauczyć w swej karierze. A ci co obrażają Fanaberie i osoby tam pracujące powinni sami spojrzeć w lustro i ocenić najpierw siebie.Ja polecam całą ekipę !!!!!!!!!!BARDZO POLECAM

Gosia

Ja tez polecam Fanaberie z całego serca!!! Bardzo dobrzy fachowcy WSZYSCY!!!!!umia doradzić

Beata S

Och jak boli co niektórych ze w Fanaberi nikt nie umarł ,a nawet ma sie bardzo dobrze!!!!kadra młoda ? Nie powiedziała bym,ale za to jak dobrze przygotowana i szkolona cały czas.Fryzjerzy topppppppppppp!!!!!!!!!!!! A jak pięknie powiększona kosmetyka!!!! Byłam pod wrażeniem !!!!!!Serdecznie gratuluje Fanaberii!!!I polecam z całego serca!!!

Do susza

Wy z warsztatu i z hair coś tam przestańcie juz wysilać sie na tych forach bo czytać sie tego nie chce.Obrobilyscie kogo sie da i wszyscy mają z was niezły polew.Wy macie pojęcie o profesjonalnych pracownikach????chyba sie ze śmiechu przewrócę

Do susza

I właśnie teraz to jest top salon!!!!!fryzjerzy wspaniali!!!! Ja jestem bardzo zadowolona,moje koleżanki tez wiec jakby ktoś naprawdę korzystał z usług tego salonu to by wiedział !!!!

Jolanta

Do susza Ale ty jestes głupia !!!! Nie masz o niczym pojęcia ,aż śmiać sie chce z tak głupich wpisów .Kadra w Fanaberi jest wspaniała a szefowa jak zawsze perfekcyjna i dbająca o swoją firmę.Nieudacznicy życiowi piszą takie komentarze i dawni pracownicy którzy nie umią zająć sie sobą.Tyle tylko ze to juz stary odgrzewany kotlet.Wiec nie wypisuj głupot internetowy głąbie,a jak jestes niedowartościowana to zmień lekarza

Szusza

Farbowałam i obcinałam włosy w tym salonie. NIE POLECAM. Same dzieci tam pracuja. Bez pojęcia i doświadczenia. A szefowa to wamp chodzący z wysoko podniesiona głową( jakby się nie widziała w lustrze).Zatrudnia dzieciaki bo nie stać ja na porzadnego fryzjera z doświadczeniem.Słyszalam jak rozstaje się ze swoimi pracownikami którzy chcieli normalne wynagrodzenie za swoją pracę

Aga Lis
@Szusza 08.11.2016 07:24

Człowieku weź ty sie zastanów co wypisujesz !!!!Nikt juz nie chce czytać lamentów dawnych pracownikow !!! Odeszli i tyle,nie ma ludzi niezastąpionych .Przynajmniej dostali super start,wykształcenie i mogli pootwierać swoje działalności i nikt nigdy na pracodawców w Fanaberi nie narzekał ,wręcz przeciwnie .Takie komentarze jak twoje nie wiem czemu mają służyć ??chcesz siać zamęt to źle trafiłeś

Ela

profesjonalna kadra takiego czegoś oczekiwałam .poszłam z duszą na ramieniu usiadłam zamknlam oczy i stało się .zajeli się mną Przemek i Denis .cięcie koloryzacja -super. atmosfera mega .cała ja nie do poznania fryzurę komentują wszyscy zmiana na korzyść .całośc 6+.polecam salon z całego serducha.

Zostaw opinię o Studio Urody „FANABERIA” - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Urody „FANABERIA”