SUROWIEC SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SUROWIEC SP. Z O.O.

Czy SUROWIEC normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum , że zacząłem się zastanawiać czy wszystko ok. Byłem pracownikiem i z sentymentem wracam do czasu kiedy tu pracowałem. Jak jest teraz, nie piszecie nic.

Karolina

@mj a z ilu etapów składa się rekrutacja? O co pytano Ciebie podczas rozmowy? Każda konkretna porada dla potencjalnych pracowników, pozwala minimalizować ich stres w trakcie rozmowy o prace.

mj

Szkoda, że jest w budowie @minio, ale i tak o wszytskich rzeczach najlepiej dowiadywąć się bezpośrednio u nich, zwłaszcza o prowadzonej rekrutacji czy o zarobkach.

Czy w firmie SUROWIEC SP. Z O.O. można zrobić karierę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o SUROWIEC SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUROWIEC SP. Z O.O.