Lubelskie Centrum Motocyklowe Sokół

Lublin

Opinie o Lubelskie Centrum Motocyklowe Sokół

użytkownik zarejestrowany

Prosze o szczere opinie na temat LCM Sokół .Jakie są tam warunki pracy,czy Szef jest człowiekiem wyrozumiałym ?Ile godzin dziennie trzeba być na zmianie?i Czy jest tam umowa o pracę?

kris33

Witam. Nie polecam tego serwisu wręcz przeciwnie odradzam wszystkim. Oddałem w ich ręce moją cbr 1000 rr sc59 na wymianę oleju i filtrów i diagnozę brzęczenia w okolicach silnika przy ok 6000 tys/min. Pomyślałem w końcu autoryzowany serwis. Olej zmienili na stary 2,5 letni zdjęty z najwyższej półki gdzie prosiłem zalać innym. Diagnoza brzęczenia nie została mi przedstawiona, panowie w tym celu rozebrali sprzęgło, wyjęli wał, oraz napinacz rozrządu i nic. Skutki nieudolnego składania przez nich sprzęgła czuję do dziś. Jak się później okazało dobry znajomy zdiagnozował brzęczenie w 2 minuty : podgięty craszpad. Sokół to LIPA NIE POLECAM.

Zostaw opinię o Lubelskie Centrum Motocyklowe Sokół - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubelskie Centrum Motocyklowe Sokół