Opinie o MAKSUS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MAKSUS, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAKSUS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAKSUS w Kraków

NN Nowy wpis

Pani [usunięte przez moderatora] zwalnia za picie a sama przychodzi pijanna do pracy niech to ktos doniesie panu [usunięte przez moderatora]

KTOS

MYSLE ZE LUDZIE MAJA PROBLEM Z PIENIEDZMI KTORE ZAROBILI W TEJ FIRMIE PAN [usunięte przez moderatora] JAKO KIEROWNIK OKLAMUJE ROBOTNIKOW ZASTRASZA ZE PRZENIESIE GDZIE INDZIEJ ZE BEDA MIELI LEPIEJ A OKAZUJE SIE ZE DOSTAJA NAJGORSZY SYF JAKI MAJA JA NA PINIODZE MUSIALAM CZEKAC MIESIAC A UWIERZCIE MI TO BYŁY GROSZE DO WYPŁATY . [usunięte przez moderatora] ZASTRASZA KIEROWNIKOW ZE NP..SKAD WIE ZE PRACOWALI CZY BYŁ TAM I WIDZIAŁ . NIECHCE PŁACIC OD TEJ PORY NIKT NIECHCE ROBIC NAD GODZIN I RADZE NIE ROBIC TEGO NO CHYBA ZE CHCECIE PRACOWAC NA PALIWO DLA PREZESA FIRMY .TO OSZUCI I NA PRAWDE [usunięte przez moderatora] UMOWY TEZ NIE MAM A BYLA OBIECANA .

Zostaw merytoryczną opinię o MAKSUS - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.