MAKSUS

Kraków

Opinie o MAKSUS

NN

Pani [usunięte przez moderatora] zwalnia za picie a sama przychodzi pijanna do pracy niech to ktos doniesie panu [usunięte przez moderatora]

KTOS

MYSLE ZE LUDZIE MAJA PROBLEM Z PIENIEDZMI KTORE ZAROBILI W TEJ FIRMIE PAN [usunięte przez moderatora] JAKO KIEROWNIK OKLAMUJE ROBOTNIKOW ZASTRASZA ZE PRZENIESIE GDZIE INDZIEJ ZE BEDA MIELI LEPIEJ A OKAZUJE SIE ZE DOSTAJA NAJGORSZY SYF JAKI MAJA JA NA PINIODZE MUSIALAM CZEKAC MIESIAC A UWIERZCIE MI TO BYŁY GROSZE DO WYPŁATY . [usunięte przez moderatora] ZASTRASZA KIEROWNIKOW ZE NP..SKAD WIE ZE PRACOWALI CZY BYŁ TAM I WIDZIAŁ . NIECHCE PŁACIC OD TEJ PORY NIKT NIECHCE ROBIC NAD GODZIN I RADZE NIE ROBIC TEGO NO CHYBA ZE CHCECIE PRACOWAC NA PALIWO DLA PREZESA FIRMY .TO OSZUCI I NA PRAWDE [usunięte przez moderatora] UMOWY TEZ NIE MAM A BYLA OBIECANA .

Zostaw opinię o MAKSUS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAKSUS