pharmaswiss

Opinie o pharmaswiss

PHS

Podpisuje się pod tym co pisze kolega. Pan [usunięte przez moderatora] jest osobą z łapanki. Słaba znajomość rynku farmaceutycznego, traktowanie ludzi jako "numer", "on", "ten pracownik". Całkowity brak profesjonalizmu. Firma która była super firmą po zmianach i rządach owych Panów [usunięte przez moderatora] stała się zmorą. Dobrzy pracownicy poodchodzili i nie mieli problemów ze znalezieniem pracy. Będzie głośno już niedługo o Panu [usunięte przez moderatora], jak ktoś pisał idzie wiadomość w teren o jego poczynaniach.

pracuś:-)

ludzie pracuje w tej firmie od roku. jestem w ścisłem czołówce a mimo wszystko zastanawiam się nad zmianą. jestem przekonany że ten jeden diabełek który ma takie dobre opinie to szanowny pan [usunięte przez moderatora] nasz szef:-) trzymać się z daleka traktują ludzi jak NIC!!!! a z siebie robią niewiadomo co. popytajcie po terenie i spotkajcie się z repami z Pharmasiwss powiedzą wam to co ja. a szefowi davidowi życzę jak najkrótszej kariery w tej firmie i na rynku. Wieść o tobie już niesie się po rynku - woził wilk razy kilka.....

Zostaw opinię o pharmaswiss - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pharmaswiss