tatiana

Bydgoszcz

Opinie o tatiana

tatiana

Witam wszytskich Picerow z sezonu 2010. Bardzo podobalo mi sie na farmiee Thomsonow. Nie zgadzam sie calkiem z opiniami , na temat tej farmy poniewaz, bylo tam calkiem dobrze , Wiadomo, ze tam jedzie sie do pracy a nie na wczasy . Jestem zadowolona z swojej pracy , Poznalam tam calkiem fajnych madrych jak i wartosciowych Ludzi , za ktorymi tesknie , i dziekuje wam ,za milo spedzony razem czas.! ;** Odnosnie farmy wynagrodzenia za prace , bylo wyplacane na czas, karawany byly wyposazone w sprzet , warunki do zycia byly calkiem dobre. Jednym slowem jestem poprostu zadowolona.! Do nastepnego sezonu.! Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o tatiana - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tatiana