Opinie o INTERCHEM S.A w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INTERCHEM S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie INTERCHEM S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERCHEM S.A w Gdynia

wy się lepiej zastanówcie kto was reprezentuje. Należałem do związków i związki nic nawet nie zrobiły przy moim zwolnieniu, nawet nie było do kogo gęby otworzyć, żeby się poradzić. D tylko co chwilę z pracy znika i sie związkuje a nas ma w (usunięte przez administratora)

magazynier

\"Specjaliści powtarzają, że pracodawcy w Szwajcarii świetnie zarządzają pracownikami, potrafią ich motywować, proponują bardzo korzystne warunki zatrudnienia. W ten sposób zyskują lojalnych i uczciwych podwładnych. - Wiedzą, że wykorzystywanie pracowników czy naruszanie ich praw zwróci się przeciwko całej firmie. Najczęściej bardzo dobrze traktują pracowników, a ci z chęcią pracują, bo wiedzą że to się opłaca. Dlatego taka reakcja na propozycję wydłużenia urlopu mnie nie dziwi. Szwajcarzy czują dużą odpowiedzialność za całą firmę, mają świadomość że ich sukces zależy od sukcesu pracodawcy – mówi (usunięte przez administratora)doradca personalny w agencji Inplasth pośredniczącej w zatrudnieniu. \" coz interchem to nie szwajcaria...

magazynier

spytaj (usunięte przez administratora) on w googlach wyczyta to wszystko Ci powie co i gdzie jak w koncu wszystkim tak radzi z kim umowy nie przedluza

ide na L-4

Interchem oddzial Błonie/ Kopytów idzie do likwidacji a wiec kto ma troche oleju w glowie skorzysta z L-4. Ja już wymyslam sobie chorobę.

Firma INTERCHEM S.A poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
magazynier

Nowa praktyka powstala w blonskiej filii przed zwolnieniem z pracy kierownictwo radzi uciekac na L4

do zyczliwego

chyba nie masz racji bo po co te inwestycje w magazynie w kopydlowie

życzliwy

Magazyn w Kopytowie idzie do likwidacji. Interchem wycofuje się z niego. Pozostaje tylko magazyn w Polbicie. Także panowie zacznijcie rozglądać się za nową robotą. Nie wiem co Wam nagadali przełożeni, ale nawet związki Wam w tym nie pomogą. Niestety takie są fakty :-(

Magazynier

No to ludziska umowy mamy do konca maja wiec od 01.06 do agentury i juz z powrotem tylko ze z agenturalna umowa

prawda jest taka ze D dba tylko o swoją d.

kontroler byly

dobrze gadasz związkowiec, tylko D. nie ma obnizonej pensji tak jak my bo nie mogą mu tego zrobic, a stanowisko moze mu zmienili.Dobrze gadać, jak sie ma ta samą kase

związkowiec

podobno zostaliście oszukani , ale to pracodawca wam obniżył pensje a nie związki, a także stanowiska obecnie to nawet D ma magazyniera jak wszyscy,dlaczego nikt nie poszedł do sądu jak pozwy były gotowe z tego co wiem, możecie podziękować (usunięte przez administratora) ,to pracodawca wam obniżył a nie związki zastanówcie się co piszecie. a ta nagonka na D śmiać mi się chce , a w ogóle to te negatywne wpisy wypisują ludzie pracodawcy bo prawda jaka jest, wszyscy wiemy ,można podziękować pracodawcy jaką nagrodę otrzymali po tylu latach pracy pracownicy

były kontroler

Lepiej napisać, że człowiek nic nie wie, bo wówczas łatwiej pokazać, że jest się mądrym. Ale fakt jest faktem. Zostaliśmy oszukani przez D. i umów nikt nam nie zwróci jako kontrolerom. A on się śmieje ze wszystkich, bo jego nikt nie rusza. Bo nie można.

MAGAZYNIER

NAUCZ SIĘ PISAĆ , BO ZACHOWUJESZ SIĘ JAK PEWIEN KIEROWNIK ITD I PRZESTAŃ ŚCIEMNIAĆ ,ŻE BYŁEŚ W ZWIĄZKACH BO WIDAĆ ,ŻE NIE WIELE WIESZ

były związkowiec

niedobrze mi jak tylko pomyślę jak nas doktor wystawił, że będzie zaje....ście i spowrotem nam umowy na kontrolerów przerobią. I co? Kase biorą i nic nie robąa darmozjady, tylko, o siebie dbają. Wszyscy teraz magazynieży tylko Doktor pan Kontroler od siedmiu boleści. I mam płacić na takiego darmozjada? wypisałem się. Nie będę go dorabiał swoją składką.

do byłego

przestań pieprzyć że byłeś w związkach ,i przestań siać ferment, przez takich jak ty pracodawca myśli ,że może wszystko ,a twoje słowa de stawiają cię jako kogoś od pracodawcy a niebyłego ,więc przestań ściemniać

byly zwiazkowiec

kolego, chyba wszystkiego nie wiesz związki chronia tylko swoich z zarządu związkowego czyli na dzisiaj 3 osoby, pozostali tylko są w związkach, placą skladki ale jak by chcieli ich zwolnic to związki mogą tylko wyrazić swoj sprzeciw ale zwolnienie i tak by bylo.Nie dajcie sobie mydlic oczu ze zwiazki cos wam pomoga.Pomagają tylko sobie- przewodniczącemu i jeszcze chyba jest 2.

do skama

kolego gdyby nie związki to prawda jest taka że z obecnej załogi nikogo by już nie było ,wszyscy byliby na bruku ,łącznie z tobą ,wypłata jest owszem ale jaka ,podobno jesteśmy drugą potęgą w branży ,ja jakoś tego nie zauważyłem na swoim kwitku wręcz przeciwnie po 12 latach pracy ,obniżono mi podstawę o 600pln, tak firma mi podziękowała za moją pracę ,więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj ,widać że krótko tu pracujesz.

Tygodniówki - hehehe , to znaczy, że pracujesz na umowę zlecenie albo inną bez prawa do chorobowego,renty emerytury.........

skam

a - 2009-10-15 12:23:42 Ważne, że płacą!!! Ile jest instytucji, które nie przelewają wynagrodzeń albo się spóźniają. Zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie się. Jeżeli wszystkim jest źle, a Interchem to statek widmo to może warto rozejrzeć się za inną pracą. Po co w tym tkwić i robić zamieszanie. Taki statek należy opuścić. Wszystkim związkowcom mówię NIE!! i innym ludziom stojącym po ich stronie. kto nie płaci ??? mam namiary na firme , która płaci 10 zł na godzine - pracy jest w h...j 12 godz dziennie 7 dni w tygodniu - przejdzcie sie Panowie(usunięte przez administratora) w Osowie - mówię wam pracy w hu....j i nikt nie zalega z kasą - tygodniówki po 880 zł wypłacane na każdy koniec tygodnia a nie 10 dnia tak jak w tych oszukańczych firmach - praca jest na magazynach z warzywami !!! potrzebują dużo ludzi !!!

ykar

bardzo ciekawą macie tu dyskusję - chciałbym osobiście przekonać się czy w tej firmie naprawde jest tak jak opisują to pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERCHEM S.A - Gdynia

INTERCHEM S.A