WirConn cc

Johannesburg

Opinie o WirConn cc

Słowa kojarzące się z WirConn cc to napewno bardzo ciekawa praca, gdzie można się wiele nauczyć Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią bo jest to dość mała firma gdzie nie ma wiele wydziałów Atmosfera i ludzie tam pracujący są pogodni i od których można było się nauczyć Stawke miałem większą od średniej krajowej ale wystarczającą na wszystko, stawki było proporcjonalne do ważności pracy a także do wykrztałcenia Najbardziej podobało mi się w WirConn cc to: to że mogłem działać samodzelnie, i w dość wygodnej atmosferze Najbardziej nie podobało mi się w WirConn cc:

Zostaw opinię o WirConn cc - Johannesburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WirConn cc