Sekwana Sp.zo.o Brico Marche

Zduńska Wola

Opinie o Sekwana Sp.zo.o Brico Marche

Moon

Na szczęście Prezes się zmienił i wszystko wraca do normy...Już po tych nie wielu przepracowanych dniach pracownicy wreszcie czują się doceniani....

Bardzo stresująca praca. Wulgaryzmy na każdym kroku, nigdy nie jesteś doceniany ani słownie ani w postaci premi.Wyzyskiwani ponad normę praca 48h tygodniowo.Atmosferę w firmie nakręca Pani Prezes niezadowolona z niczego, wyładowuje się na swoich podwładnych.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Sekwana Sp.zo.o Brico Marche - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sekwana Sp.zo.o Brico Marche