La Boheme, Caffeine Cafe, Fashin Cafe, Atmosfera Ruchu, Akademia Walki

Wrocław

Opinie o La Boheme, Caffeine Cafe, Fashin Cafe, Atmosfera Ruchu, Akademia Walki

szukam pracy w kawiarni, czy polecacie tą knajpkę? interesuje mnie praca dodatkowa, na pół etetu, bo studiuję dziennie. jakie sa warunki zatrudnienia? czy pracuje się na podstawie plus prowizja? jak oceniacie zarobki?

Anka

(usunięte przez moderatora) Kiedy ci ludzie nauczą się, żeby ludziom płacić a nie zmieniać co chwilę nazwę. Jakaś tragedia ... Uważajcie !

ania

Bardzo proszę o priv na anutek24@wp.pl-będę naprawdę bardzo wdzięczna za kontakt

A

UWAGA!!!! (usunięte przez moderatora) !!!

la bocheme i pani bułeczka to jedno i to samo,jesli lubisz charowac za darmo i bez umowy,to mozesz tam pracowac....................przedewszystkim brudno!!!!!!!!!!!!!! obiecuja,(usunięte przez moderatora) i nie placa,UWAZAJCIE NA TĄ PSEUDO FIRME

Zostaw opinię o La Boheme, Caffeine Cafe, Fashin Cafe, Atmosfera Ruchu, Akademia Walki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Boheme, Caffeine Cafe, Fashin Cafe, Atmosfera Ruchu, Akademia Walki