Opinie o PGE Energia Ciepła w Kraków

Każdego dnia dziesiątki milionów ludzi korzystają z energii produkowanej przez Grupę EDF na całym świecie. To duża odpowiedzialność, która wymaga wspólnych wartości i zobowiązań etycznych.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Energia Ciepła w Kraków

Rafał herc

Kamil deja, obecnie cieć w PGE - niegdyś kierownik działu ochrony w oszołomie bonarkowym, niepotrafiący nic ogarnąć na swoim stanowisku, prócz pisania notatek służbowych na pracowników i nakazywania innym pracownikom robienia tego samego. Podczas odpraw zatrzymywał swych podwładnych pojedynczo i kazał im donosić na wszystkich, w tym na siebie wzajemnie. Oczywiście nieuki robiły to bez wahania. On, jak i jego sługusy nie potrafili nigdy zadziałać w sytuacji faktycznego zagrożenia. Ataki klienta na pracownika, awantury różnego rodzaju i udzielanie pierwszej pomocy, pomimo że należało do ich obowiązków to misja niewykonalna. Poszkodowany musiał radzić sobie sam, ewentualnie pomocy udzielał mu inny pracownik bynajmniej nie z działu ochrony. Deja wtedy jeśli był na swoje nieszczęście na miejscu jedynie stał i się przyglądał. W auchan Bonarka za jego jestestwa awarii uległ system ostrzegania przed pożarem. Problem trwał miesiąc i ani on, ani jego przełożeni (m.in. rafał herc z dyrekcją) nie kiwnęli palcem by awarię usunąć. Takie zaniedbanie to przestępstwo. Taki właśnie jest deja nieuda cznik. Deja twierdzi , że był manager'em ochrony w Auchan od roku 2009 do 2019. Nic podobnego. To stanowisko objął po znajomości jakieś 3 - 4 lata przed zakończeniem swej zawrotnej kariery. Przez wcześniejsze lata był podnóżkiem trzymanym na zasadzie protekcji, co z resztą jest dewizą skorumpowanej łap ówkarsko firmy Auchan. Uważa również, że był tam zatrudniony do 1 grudnia 2019 i od 1 grudnia 2019 jest zatrudniony w PGE. Serio Deja? Kłamca, pomawiacz, donosiciel, manipulant iid...

CV
@Rafał herc

Bo ta firma promuje miernoty, taka jest filozofia jej menagerów którzy boją się o swoje stołki może być mierny byle wierny jak pies i mi nie zagraża to jest najważniejsze. Co przeczy HR-owemu bełkotowi o możliwościach jakie daje ta firma no chyba że jesteś długonogą blondynką (usunięte przez administratora) to i ze specjalisty możesz zostać dyrektorem (bez nazwisk :-))

Mario

Myślę, że firma idzie w dobrym kierunku. Mamy wspaniałą kadrę managerską - specjalistów dysponujących rozległą wiedzą techniczną dla których najważniejszy jest człowiek. Pracuję w Centrali i wiem, że Dyrektor rozumie ,że bez ponadprzeciętnych specjalistów dysponujących wiedzą większą niż pracownicy Oddziałów produkcyjnych Centrala nie ma prawa istnieć. Czuję się doceniony, mogę liczyć na bardzo dobre zarobki i wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc dyrekcji w rozwiązywaniu problemów organizacyjnych bym mógł skupić się tylko na pracy.

qaz
@Andrzej

Nagrody oczywiście są dla "swoich" i wcale nie musisz się specjalnie wykazać żeby je dostać byle dobrze wchodzić (usunięte przez administratora) szefowi tak żeby szef uznał Cię za swojego.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PGE Energia Ciepła? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Waldek

Odkąd PGE kupiła elektrociepłownię to jest coraz gorzej. Młodzi też chcą się zwalniać bo za takie pieniądze i odpowiedzialność nik tu pracować nie chce.

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń ma aktualnie jakąś solidną podstawę w ogóle? W ogłoszeniu z lutego nie wspomnieli w ogóle o żadnym beneficie poza takimi rzeczami typu dni wolne czy "możliwość poszerzania wiedzy " faktycznie z korzyscią finansową, tylko takie same ogólniki.

Rafał herc

CV Nowy wpis
@Rafał herc

Firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. maszynowych. Oferowana jest możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Czy dzięki temu można awansować na jakieś wyższe stanowisko? :) Czy to wszystko jest organizowane po to, aby sprawniej działać na swojej posadzie? Jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną, to trzeba coś za nią płacić? Jak to jest? Dajcie znać :)

Maszynowiec

SZ zapomnij o jakiś szkoleniach. Firma nikogo nie wysyła na szkolenia bo nie ma pieniędzy. Awans jest możliwy po odejściu przełożonego na emeryturę tak więc zapomnij, aby sprawniej działać na swojej posadzie musisz mieć wiedzę i doświadczenie bo nikt za ciebie nie będzie odwalał roboty i brał odpowiedzialności, część składki za opiekę medyczną ponosi pracodawca, a część pracownik.

@Maszynowiec

A czy chociaż na samym początku zatrudnienia można liczyć na jakieś szkolenie/wdrożenie do pracy? Jeśli chodzi o opłacanie opieki medycznej, to w jakiej części robi to pracodawca? Z góry dzięki za odpowiedź.

qaz Nowy wpis
@Maszynowiec

Szkoleń nie ma bo kasa na szkolenia idzie na studia MBA dla panów dyrektorów "bo mu się należy" z zawodu jest przecież dyrektorem, a jak chcesz się szkolić to za prywatną kasę i w prywatnym czasie.

Mario

@Mario

Piękna laurka. Naprawdę jest aż tak dobrze? Jak wygląda to docenienie? Tylko wypłata dobra czy też masz fajne benefity? Powiesz jakie?

qaz Nowy wpis
@Andrzej

Kamil deja, obecnie cieć w PGE - niegdyś kierownik działu ochrony w oszołomie bonarkowym, niepotrafiący nic ogarnąć na swoim stanowisku, prócz pisania notatek służbowych na pracowników i nakazywania innym pracownikom robienia tego samego. Podczas odpraw zatrzymywał swych podwładnych pojedynczo i kazał im donosić na wszystkich, w tym na siebie wzajemnie. Oczywiście nieuki robiły to bez wahania. On, jak i jego sługusy niepotrafili nigdy zadziałać w sytuacji faktycznego zagrożenia. Ataki klienta na pracownika, awantury różnego rodzaju i udzielanie pierwszej pomocy, pomimo że należało do ich obowiązków to misja niewykonalna. Poszkodowany musiał radzić sobie sam, ewentualnie pomocy udzielał mu inny pracownik bynajmniej nie z działu ochrony. Deja wtedy jeśli był na swoje nieszczęście na miejscu jedynie stał i się przyglądał. W auchan Bonarka za jego jestestwa awarii uległ system ostrzegania przed pożarem. Problem trwał miesiąc i ani on, ani jego przełożeni (m.in. rafał herc z dyrekcją) nie kiwnęli palcem by awarię usunąć. Takie zaniedbanie to przestępstwo. Taki właśnie jest deja nieudacznik. Deja twierdzi , że był manager'em ochrony w Auchan od roku 2009 do 2019. Nic podobnego. To stanowisko objął po znajomości jakieś 3 - 4 lata przed zakończeniem swej zawrotnej kariery. Przez wcześniejsze lata był podnóżkiem trzymanym na zasadzie protekcji, co z resztą jest dewizą skorumpowanej łapówkarsko firmy Auchan. Uważa również, że był tam zatrudniony do 1 grudnia 2019 i od 1 grudnia 2019 jest zatrudniony w PGE. Serio Deja? Kłamca, pomawiacz, donosiciel, manipulant iid...

Brak mózgu

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Amanda

W ogłoszeniu Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń jest mowa, że podpisuje się umowę na zastępstwo. Dlaczego, to nie jest praca na stałe? Nie rozumiem, czy to faktyczne zastępstwo czy może jakiś „zabieg”. Nigdy nie miałam takiej umowy.

Jakie jest wynagrodzenie na początek w PGE jako obchodowy bo jest rekrutacja

A czy po zdaniu upoważnienia na kocioł i potem turbinę jest jakaś dodatkowa kasa do tego?

Wiesiek
@Kandydat

Jest. Robisz egzamin i podwyżka kilka stówek. A I pamiętaj w tej pracy brutto równa się netto albo i więcej.

@Wiesiek

Tak, wiem dodatek zmianowy niweluje potrącenia podatków dlatego brutto wychodzi netto .To po zdaniu upoważnień nie ma chyba tak źle z kasą w mojej ocenie

4300 brutto płacą plus Premia 30 procent to około 3900 na rękę plus 13 i 14 pensja po roku pracy i wczasy pod gruszą. Praca w systemie pięcio brygadowym a po zdaniu egzaminu na obchodowego kotła 300 zł podwyżki jak będą pieniądze

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń szukali jakiś czas temu na zastępstwo. Dowiedział się już ktoś na ile potrzebowali tego pracownika? Ciekawe czy jeszcze jest tam wolny wakat. Bo tutaj mi pokazuje że oferta wygasła kilkanaście dni temu. A to niedużo w sumie.

Olo

Dwa etapy rekrutacji około 3 miesięcy Niewiem na jakie stanowisko chcesz się przyjąć jak na produkcję to odradzam.

Inga
@Olo

I na czym polegają te dwa etapy? Właśnie ja bym się chciała przyjąć na produkcję. Dlaczego odradzasz? Jesteś w stanie to wyjaśnić?

@Inga

Na produkcję do Elektrociepłowni nie przyjmuje się kobiet praca w szkodliwych warunkach. Praca zmianowa 7 dni w tygodniu. Kiepskie zarobki duże wymagania. Niepewna przyszłość zakładu.

Waldek
@Olo

Co masz na myśli pisząc o niepewnej przyszłości zakładu? Podobno elektrociepłownia ma przejść na gaz. Ale ludzie na produkcji będą zawsze potrzebni.

Waldek

Przejście na gaz będzie niestety koniecznością. To nie jest kwestia miesięcy, ale lat. Z tego co wiem to na ta chwile ciągle brakuje pracowników a kadra się starzeje i szykuje się trochę odejść. Wygląda na to że po odejściu części starej załogi reszta może być spokojna o pracę. Tym bardziej że praca w tym systemie jest bardzo uciążliwa, płace nie są jakieś wygórowane, a młodzi do takich prac się nie garną. Sama elektrociepłownia jest raczej niezagrożona, dostarcza 70% energii dla miasta. Nie widać alternatywy.. nawet gdyby powstał mały reaktor na terenie huty sendzimira.

@Waldek

SAP'er

Praca w Departamencie Zakupów PGE Energia Ciepła S.A to ostateczność, zwłaszcza w Wydziale odpowiedzialnym za raportowanie, analizy i wsparcie systemów informatycznych (głównie SAP).(usunięte przez administratora). Z jego powodu w ostatnim roku odszyło 3 pracowników z tego miejsca. To byli pracownicy o największym doświadczeniu, obecnie świetnie sobie radzą w innych miejscach. Pozostali tam tacy którzy są na początku kariery zawodowej i zbierają doświadczenie, choć nie bardzo jest już od kogo przejąć wiedzę lub tacy którzy czekają na emeryturę. Dlatego jeśli masz od nich propozycje dobrze się nad tym zastanów, ponieważ szkoda marnować czas. Oto kilka powodów dlaczego tak będzie: - brak jest tam osób od których możesz się czegoś sensownego nauczyć (SAP'a w tym Wydziale nikt nie zna), - przełożeni w są zieloni niczym Ogórek jeśli chodzi o zarządzanie ludźmi oraz obszarem który im powierzono, - na porządku dziennym jest kopanie dołków pod pracownikami, którzy mają odwagę wypowiedzieć swoje zdanie, - w czasie kryzysu węglowego w Polsce ówczesny Dyrektor Departamentu Zakupów przymusowo delegował podległych mu pracowników do świadczenia pracy w innej Spółce Grupy, - zapomnij o szkoleniach (nie ma na to budżetu, a jeśli już się znajdzie to nieśmiertelne PzP, które jest mało pomocne do pracy w tym Wydziale), - bezpośredni przełożony boi się własnego cienia więc nie udzielają pracy zdalnej (szukają powodu by jej odmówić), - bezpośredni przełożony w sytuacji konfliktowej nie stają po stronie podległego im pracownika (są przeciwko niemu), - kiepsko płacą (stawka nie jest rynkowa względem oczekiwań jakie mają), - wewnętrz panuje kiepska atmosfera, bo zbliżają się wybory więc dla niektórych osób będzie to oznaczało koniec pracy w tym miejscu. Mam nadzieje, że to co tutaj przeczytałeś spowoduje refleksję i podjęcie właściwej decyzji.

@SAP'er

To w sumie jak uczą się inni pracownicy, głównie przez praktykę czy jak ? Na kogo lepiej uważać we firmie nawiązując do nadchodzących wyborów? O polityce się tu nie rozmawia?

biseptol

absolutna prawda. Można by było jedynie dodać zmiany kadrowe i awansowaną na chybcika na dyrektora Iwonę, która na zarządzaniu zna się jak świnia na gwiazdach a charakter ma taki, że wywyższa się ponad himalaje uznając siebie za nie wiadomo jak piękną, mądrą i godną a wszystkich dookoła za plebs widziany z góry. A że gaduła i usta jej się nie zamykają to otwarcie i głośno wypowiada się na większość tematów, dzięki czemu otwarcie wystawia sobie świadectwo. No dla kierownictwa to nie wiem jakie jej nieliczne (pewnie jakieś ma) zalety były decydujące przy awansie. Żenujące i horrendalnie niesmaczne.

Anka

Jakie sa stawki dla inzyniera z uprawnieniami budowlanymi? Czy do podstawy jest comiesieczna premia? Ile wynosi? Na jakie dodatki można realnie liczyć?

Jaka atmosfera jest między działami w PGE Energia Ciepła?

Józef

Ile zarobi na rękę na start obchodowy? Jak się zrobi uprawnienia to jest szansa na podwyżkę? Wypłacają wam 13stki i 14stki? Warto się tu zatrudnić? Widzę że pojawilo się znowu ogłoszenie.

Bolek
@Józef

Nie nie warto (usunięte przez administratora)dyskryminacja układy Zarobki jak w Biedronce i Lidlu a odpowiedasz za wszystko

OSTRZEŻENIE dla nowych

Jeśli ktoś rozważa podjęcie pracy w PGE EC Centrala to stanowczo zalecam zastanów się dwa razy (...). Jeśli masz wiedzę, doświadczenie, jesteś pewny siebie to szybko staniesz się wrogiem dla kadry zarządzającej. Zacznie się "polowanie", to taki ostrzegawczy sygnał abyś przestał się wyróżniać, przestał być zagrożeniem. Niestety w tej Spółce rządzi kolesiostwo i (usunięte przez administratora) takie zachowania i osoby są promowane. Jako osoba z zewnątrz zapomnieć możesz o szkoleniach specjalistycznych i ścieżce kariery, to nie dla Ciebie. Pracownicy, którzy są merytorycznie mocni nie są mile widziani bo zaburzają panującym tam układ.

Mati12

Odpowiedź na moje CV otrzymałem po około miesiącu. Rozmowa rekrutacyjna -składająca się z tylko 1 etapu przebiegła w luźnej, miłej atmosferze. Nie było żadnych testów. Po rozmowie obiecano mi, że uzyskam odpowiedź co do wyników rekrutacji do tygodnia. Odpowiedzi żadnej nie uzyskałem, nawet po wyslaniu meila, minęło około 3 tygodnie.

Helena
@Mati12

Może jeszcze nie zakończyli tej rekrutacji? A pamiętasz o co dokładnie pytali? Sprawdzali znajomość języka obcego?

Mati12
@Mati12

Być może nie zakończyli, zobaczymy może uzyskam jeszcze odpowiedź, aczkolwiek od Nowego Roku juz chcieli miec ta osobę. Znajomości języka obcego nie sprawdzali. Jeżeli chodzi o samą rozmowę były to raczej pytania standardowe: dlaczego akurat aplikowales na to stanowisko, coś o sobie, wykorzystanie swoich umiejętności na tym stanowisku itp

Ilona
@Mati12

I jak, wiesz już coś czy nadal nic? I poza tymi pytaniami były jakieś testy? Ja się w różnych firmach coraz częściej spotykam z tym, że trzeba jakieś zadania robić. No i jakie zarobki oferują?

Pati
@Mati12

Nie łudź się że dostaniesz pracę ,to normalna rzecz że Cię zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną, potrzebują do statystyk, żeby nie było niedomówień. Potem to już mają Cię głęboko w ....i nawet nie zadają sobie trudu żeby zadzwonić. Przyjmują samych znajomych, rodzinę, tak to wygląda w Rybniku .

Bogdan
@Pati

To zaskoczyłaś teraz. Skąd to wiesz, że tylko znajomych przyjmują i rodziny? Załóżmy, że na rozmowę idzie doświadczona osoba, która idealnie pasuje na dane stanowisko, to mimo dużo lepszej wiedzy i doświadczenia też odpada? Sam planowałem aplikować ale Twoja opinia trochę mnie zblokowała.

Urszula

Interesuje mnie stanowisko Specjalisty ds. Zakupów, może ktoś tutaj orientuje się jakie są mniej-więcej zarobki? Te liczne benefity z ogłoszenia są do wzięcia? Dziękuję za pilną odpowiedź!

Marcel

Jestem obchodowym z 3-letnim stażem z innego województwa, które uchodzi jako biedne w skali kraju. Zarabiam 3900 na rękę bez nadgodzin i dodatków. Czy w Krakowie mogę liczyć przynajmniej na 4500zł na rękę na start?

Biedny pracownik

Obchodowy z czteroletnim stażem w eck 3500 z dodatkami

@Biedny pracownik

A tak poważnie? Nie uwierzę, że w takim dużym mieście jakim jest Kraków, ktoś zarabia tak mało. Przecież wynajem małego mieszkania to połowa tego.

Kiero
@Marcel

Potwierdzam. 4500 to marzenie. Tyle nie zarabia Operator Bloków.

Niestety tyle tu nie zarobisz nawet te 3900 na rękę nie dostaniesz

@Olo

Jeśli nie kłamcie, bo aż ciężko mi uwierzyć, to w ogóle ktoś przychodzi do pracy za te pieniądze? Przecież nawet w markecie na kasie po 3 latach są podobne pieniądze. A nie pracuje się w święta i po nocach.

@Marcel

Nie kłamiemy teraz przyjmują na 3800 brutto a nam dali 3400 brutto i z taką stawką zostaliśmy. Niewiem czy płakać czy się śmiać. Trzeba się zwolnić bo ta firma to nic nie warta jest.

Damian
@Olo

Nie ma opcji na podwyżkę? Rozmawiałeś na ten temat z szefem? Poza tym może powiesz też jaka panuje atmosfera w PGE Energia Ciepła, pracownicy dogadują się dobrze między sobą?

@Damian

Nie ma z kim rozmawiać kierownik nic nie może. Dyrektcja ma ciepłe posadki i oczy mydlą pracownikowi na rekrutacji. Atmosfera ok

@Marcel

Dzień dobry Chciałbym się dowiedzieć jakie obowiązki ma elektroenergetyk proszę o odpowiedź i z gury dziękuję

Urszula
@Tomek

Ale pytasz jakie naprawdę ma, czy jakich oficjalnie wymagają? Bo te co wymagają, to są w ogłoszeniu. Wisi takie sprzed roku w internecie. Dużo tego jest wymienione, będziesz miał co czytać :)

Daniel
@Marcel

Na czym polega praca obchodowego? I jakie są godziny pracy

@Olo

Tyle dobrze, że atmosfera ok ale zastanawia mnie ten brak jakiejkolwiek wpływowości kierownictwa, o którym wspominałeś... w zasadzie do dziś tak jest? Skąd to się tak właściwie bierze?

Nie polecam pracy w zakupach PGE Energia Ciepła w Krakowie. Mobing na porządku dziennym, związek jednej z pracownic działu z dyrektorem akceptowany przez władze w Warszawie. Różnicę w zarobkach, faworyta dyrektora pensje ma w wysokości pensji kierowniczej a osoby z doświadczeniem i wiedzą bez podwyżki od lat. Bardzo duża rotacja pracowników, atmosfera pracy okropna.

Twoja opinia o zatrudnieniu nie jest zbyt pochlebna. Uważasz, że zarobki są zbyt niskie. Czy nie ma możliwości wystąpienia o podwyżkę i zmianę warunków kontraktu na bardziej korzystne finansowo?

ktoś taki

Zgadzam się z powyższą opinią. Nie polecam tego Działu Zakupów... Rozmowa kwalifikacyjna dużo mi pokazała m.in. to jaka panuje tam atmosfera, wg mnie rekrutacja była "ustawiona", a szanowna "komisja" próbowała udowodnić, że człowiek jest osłem, który mimo swojego doświadczenia nic nie wie. Przykre to było, bo mentalność tych ludzi była taka, jakby uważali się za "Bogów" w swojej branży. Niestosowne komentarze, uwagi i "nabijanie" się z kandydata....z takim podejściem to nie ma się co dziwić, że nie mogą znaleźć nikogo...i ogłoszenie dalej wisi na "pracuj". Podobno od roku czy 1,5 nawet szukają...

Kara
@ktoś taki

Witam, Nie zgodzę się, że rekrutacja była ustawiona. Dostałam tę pracę bez znajomości. Jednakże, zgadzam się co do atmosfery. Na rozmowie kwalifikacyjnej potraktowano mnie - nazwijmy to mocno dyskusyjne. Pani prowadząca rekrutację próbowała wytrącić mnie z równowagi i zdeptać poczucie ludzkiej godności. Nie dałam się, ale po telefonie informującym o możliwości podjęcia zatrudnienia zrezygnowałam. Pokazało mi to dużo, jaka atmosfera tam pracuje. Zamówienia publiczne są ogólnie trudna działką, więc atmosfera w pracy i wspierająca ekipa ma znaczenie. Na marginesie - byłam raz na szkoleniu z podstaw zamówień z pracownikami PGE i komunikacja nie była zbyt łatwa, poza tym padały bardzo podstawowe zagadnienia ze strony pracowników PGE. Zatem, mam wątpliwości czy zespół jest dobrze wykwalifikowany.

Viki

No i jak sie ten zwiazek rozwija?

Pytam

Czy bez znajomości można się dostac do tej firmy bo wiele wskazuje ze nie bardzo ???

Emilia
@Pytam

A co wskazuje na to, że nie bardzo? Masz jakieś dowody na to że znajomych zatrudniaja?

wyjaśniamy
@Emilia

O ujawniła sie mistrzyni HR, nie trzeba być geniuszem aby wiedziec o co chodzi w rekrutacjach w takich firmach !!! Jeśli mistrzyni HR myśli ze ludzie mają klapki na oczach to się grubo myli ,niech mistrzyni HR poczyta wpisy ludzi i pracowników a jeśli ich nie rozumie to trzeba sprowadzić tłumacza.

@wyjaśniamy

No to ja faktycznie geniuszem nie jestem, bo mimo wszystko zdaje mi się, że to chyba niemożliwe, żeby dosłownie każdy po znajomości tu był? Poważnie nie ma nikogo neutralnego z zewnątrz?

Franck
@Pytam

Sam dostałem się bez znajomości i szczerze powiedziawszy nie znam osoby, która dostałaby się po znajomości, a z ludźmi z pracy znam się również na stopie prywatnej. Przyczepić się można jedynie do wysokości wynagrodzenia.

@Franck

Ano czyli tak jak przypuszczałam, o by było poniekąd zaskakujące. Odnośnie tego wynagrodzenia to jednak kogoś znasz, kto po znajomości się zahaczył i ma więcej czy o co chodzi?

Pracownicy PKPE

Dziękujemy firmie PGE za odkupienie spółki. Teraz będzie już tylko lepiej. Pozdrawiamy.

Holek

Witam, jakie przykładowe zadania z excella można dostać na rekrutacji ? Jak ona wygląda na dział analiz lub rozliczeń terminali ?

Maciej
@Holek

A skąd pomysł, że są jakieś zadania do wykonania, i to jeszcze w Excelu? Nie zauważyłem, by na stanowisku Specjalisty ds. Analiz Biznesowych lub Specjalisty ds. Rozliczeń Terminali Węglowych cokolwiek o tym wspominano.

Holek
@Maciej

W takim razie czy specjalista do rozliczeń terminali to ciekawa praca ? Jestem świeżo po studiach z logistyki i zastanawiam się czy warto aplikować pod względem rozwoju bo wykształcenia wyższego nie oczekują.

Damian
@Holek

A skąd w ogóle pomysł na takie stanowisko, skoro studia średnio są z tym związane?

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Energia Ciepła - Kraków

• Jak się pracuje w PGE Energia Ciepła?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Energia Ciepła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Energia Ciepła?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Energia Ciepła?

Kandydaci do pracy w PGE Energia Ciepła napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Energia Ciepła
1.8/5 Na podstawie 103 ocen.

PGE Energia Ciepła