Masarnia Tradycja Smaku

Łuszczów

Masarnia Tradycja Smaku

Opinie o Masarnia Tradycja Smaku

Driverrrrrr

Witam, Ludzie zatrudniani (usunięte przez administratora) 1200 zł.Umowy niedostaniesz( mozesz pomarzyć ). Częste naloty Inspekcji pracy, chowanie sie( po garazach, świniarni, kotłowni ). Robienie ludzi w (usunięte przez administratora) pracowników to podstawa przez goscia. Firma zamiast się rozwijać, stać stabilnie to pogrąża sie w długach,itd. Dopraszanie się o pieniądze,niesystematyczne wypłacanie nawet ( 10 dni i na raty rozbijanie ). Miał gośc konkretnych pracowników, lecz nie szanuje się z czasem innych, niedocenia ich (usunięte przez administratora)

Witam ! troszeczkę słyszałem o tej masarni ale nie polecają pracy. Podobno [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] to PSYCHOL, chyba skrzywdzony przez los w dzieciństwie hehehe. Radze się głęboko zastanowić przed podjęciem pracy.

Zostaw opinię o Masarnia Tradycja Smaku - Łuszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masarnia Tradycja Smaku