Opinie o Masarnia Tradycja Smaku w Łuszczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Masarnia Tradycja Smaku, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Masarnia Tradycja Smaku o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masarnia Tradycja Smaku w Łuszczów

Driverrrrrr Nowy wpis

Witam, Ludzie zatrudniani (usunięte przez administratora) 1200 zł.Umowy niedostaniesz( mozesz pomarzyć ). Częste naloty Inspekcji pracy, chowanie sie( po garazach, świniarni, kotłowni ). Robienie ludzi w (usunięte przez administratora) pracowników to podstawa przez goscia. Firma zamiast się rozwijać, stać stabilnie to pogrąża sie w długach,itd. Dopraszanie się o pieniądze,niesystematyczne wypłacanie nawet ( 10 dni i na raty rozbijanie ). Miał gośc konkretnych pracowników, lecz nie szanuje się z czasem innych, niedocenia ich (usunięte przez administratora)

Witam ! troszeczkę słyszałem o tej masarni ale nie polecają pracy. Podobno [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] to PSYCHOL, chyba skrzywdzony przez los w dzieciństwie hehehe. Radze się głęboko zastanowić przed podjęciem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Masarnia Tradycja Smaku - Łuszczów

Firma Masarnia Tradycja Smaku prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• przedstawiciel handlowy, Łuszczów - Marzec 2011

Czy pracujesz w firmie Masarnia Tradycja Smaku lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Masarnia Tradycja Smaku