PPUH "Abar" w Nowej Wsi

Nowa Wieś Lęborska

PPUH "Abar" w Nowej Wsi

Opinie o PPUH "Abar" w Nowej Wsi

ona

Ta firma to jedna banda oszustów...Potrzebuja znów osła operatora wózków widłowych piszą że umowa o pracę na czas określony i zarobek 13zł/godz bzdura dadzą 8 brutto i nic pozatym operator wózka nic poza stawką nie dostanie oszuści umowa śmieciowa a nie jak piszą na czas określony

nikos

Ta firma to jedna banda oszustów...Porzyebuja znów operatora wózków widłowych piszą że umowa o pracę na czas określony i zarobek od 2000 tys,do 4,500 to kłamstwo ...mój mąż pracował tam dwa lata i nie otrzymał ani umowy na czas określony tylko zwykłą umowę śmieciową do tego pracował za 6zł na godz inni za soboty mieli premie a wózkowy nic i jeszcze ganiali jak psa wynies ,przynieś itp...,a majster to zwykły Tołdi podnużek Panów czyli pracodawców...

Zostaw opinię o PPUH "Abar" w Nowej Wsi - Nowa Wieś Lęborska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "Abar" w Nowej Wsi