ELMA-ENERGIA

Olsztyn

Opinie o ELMA-ENERGIA

BiTor

Firma zajmuję się dość wąską dziedziną elektrotechniki więc praca tam na pewno uczy. Co do zarobków - jak na Olsztyn może i tragedii nie ma, ale na "kokosy" również nie ma co liczyć. Jest to nieduża prywatna firma, więc wszystko jasne - Kokosy są dla Władzy a nie dla pracowników. Kiedy Władza twierdzi, że wypłata wychodzi za duża (np. ze względu na ciągły pobyt w delegacji) no to jest obcinana, bo przecież pracownik z produkcji nie może aż tyle zarobić. Mało poszanowania dla osób pracujących na tą firmę.

Zostaw opinię o ELMA-ENERGIA - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELMA-ENERGIA