ELMA-ENERGIA

Opinie o ELMA-ENERGIA

BiTor

Firma zajmuję się dość wąską dziedziną elektrotechniki więc praca tam na pewno uczy. Co do zarobków - jak na Olsztyn może i tragedii nie ma, ale na "kokosy" również nie ma co liczyć. Jest to nieduża prywatna firma, więc wszystko jasne - Kokosy są dla Władzy a nie dla pracowników. Kiedy Władza twierdzi, że wypłata wychodzi za duża (np. ze względu na ciągły pobyt w delegacji) no to jest obcinana, bo przecież pracownik z produkcji nie może aż tyle zarobić. Mało poszanowania dla osób pracujących na tą firmę.

Xxx
@BiTor 22.03.2015 22:27

Masz rację , właściciele firm nie zdają sobie sprawy ze to pracownicy fizyczni robią im pieniądze a nie pismaki w biurach, dużo się słyszy o tej firmie i jednej Pani wiceprezes która nie szanuje pracowników , teraz już wiadomo dlaczego jest taka rotacja pracownikow(brak poszanowania ) Nie polecam tej firmy

JJ
@Xxx 07.02.2018 11:20

Oj ta pobliska Stokrotka, czy to nie jest problemem tej rotacji?

JJ

Brak poszanowania może wynikać z częstych wypadów do pobliskiej Stokrotki.

Bartosz

@Aga, rozumiem, że atmosfera w ELMA-ENERGIA Ci nie odpowiada. Jak natomiast skomentowałabyś inne aspekty zatrudnienia w tej firmie? Czy pracodawca zapewnia pracownikom jakiś pakiet socjalny? Proszę Cię o podzielenie się z użytkownikami swoją wiedzą na ten temat.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ELMA-ENERGIA? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Aga
@Administrator 11.03.2018 08:11

Atmosfera... jak zasuwasz jak mrowka, smiejesz sie z tak samych drewnianych rzeczy jak szefostwo i jesteś Platformersem vide szef to masz szanse :)

Bartosz

Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Elma Energia.

Krezus

Witam wszystkich. Słyszałem że Elma znowu szuka pracowników. Robiłem w tej firmie kilka dobrych lat i szczerze nikomu nie polecam bycia pracownikiem produkcji (elektromonterem). Super zarobki obiecują tylko w ogłoszeniach i na rozmowie, a potem pensje co miesiąc obetną Ci tak żebyś nie przekroczył 2500. Pseudo akord i tak nie pozwoli Ci zarobić, bo stawki za pracę to mit. Zapomnij o dodatkowo płatnych weekendach i nadgodzinach, czegoś takiego tam nie ma. Jeden totalny wyzysk. W delegacji zapiepszasz od 8 do 20 a i tak nikt na to nie patrzy. Zarobisz tyle ile zdecyduje szefostwo a nie ile powinieneś zarobić. Kiedy podliczysz pieniądze do przepracowanych godzin to wyjdzie że nawet cieć ma większą godzinowke od Ciebie. Nikomu nie polecam tam pracować. Pozdrawiam.

Tom Cruz

Co to za firma jeżeli człowiek dzwoni od 2 dni w sprawie pracy , a oni maja cie głęboko w tylnej części ciała i nawet nie ma kto odebrać telefonu , jednak to prawda co się słyszy o tej pseudo firmie , wyzysk I brak poszanowania pracownika. Ciekawy jestem czy te zarobki które sa w ogłoszeniu to tylko fikcja czy zeczywistosc, jak tu kolega pisał to raczej niemożliwe żeby tyle zarobić w tak malej rodzinnej firmie , i tak wyobcinaja bo to jest niemożliwe żeby zwykły pracownik fizyczny tyle zarobil. Życzę tej firmie samych sukcesów.

Zostaw opinię o ELMA-ENERGIA - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELMA-ENERGIA