ELMA-ENERGIA

Olsztyn

Opinie o ELMA-ENERGIA

Tom Cruz

Co to za firma jeżeli człowiek dzwoni od 2 dni w sprawie pracy , a oni maja cie głęboko w tylnej części ciała i nawet nie ma kto odebrać telefonu , jednak to prawda co się słyszy o tej pseudo firmie , wyzysk I brak poszanowania pracownika. Ciekawy jestem czy te zarobki które sa w ogłoszeniu to tylko fikcja czy zeczywistosc, jak tu kolega pisał to raczej niemożliwe żeby tyle zarobić w tak malej rodzinnej firmie , i tak wyobcinaja bo to jest niemożliwe żeby zwykły pracownik fizyczny tyle zarobil. Życzę tej firmie samych sukcesów.

BiTor

Firma zajmuję się dość wąską dziedziną elektrotechniki więc praca tam na pewno uczy. Co do zarobków - jak na Olsztyn może i tragedii nie ma, ale na "kokosy" również nie ma co liczyć. Jest to nieduża prywatna firma, więc wszystko jasne - Kokosy są dla Władzy a nie dla pracowników. Kiedy Władza twierdzi, że wypłata wychodzi za duża (np. ze względu na ciągły pobyt w delegacji) no to jest obcinana, bo przecież pracownik z produkcji nie może aż tyle zarobić. Mało poszanowania dla osób pracujących na tą firmę.

Xxx
@BiTor 22.03.2015 22:27

Masz rację , właściciele firm nie zdają sobie sprawy ze to pracownicy fizyczni robią im pieniądze a nie pismaki w biurach, dużo się słyszy o tej firmie i jednej Pani wiceprezes która nie szanuje pracowników , teraz już wiadomo dlaczego jest taka rotacja pracownikow(brak poszanowania ) Nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o ELMA-ENERGIA - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELMA-ENERGIA