SM EUROPE LTD Sp. z o. o.

Gdańsk

Opinie o SM EUROPE LTD Sp. z o. o.

Kaspr

Przeczytajcie komentarze dotyczące S.M.Europe - Toruń. To ta sama firma. I od wielu lat nic się w niej nie zmienia.

Nikt

Odrazam pracę w SM Europe. Pracodawca Chacewicz gnoi pracowników , wyzywa, obrzuca wyzwiskami , zarzuca im niekopentencje przy czym najlepiej by pracownik sam sobie dostarczył materiały do pracy czy narzędzia,w pracy panuje chaos organizacyjny, nikt nic nie wie co dla pracodawcy w danej chwili jest ważne, traktuje ludzi jako popychadło. Ustala zakres pracy jednego dnia aby zarzucic pracownikowi , że nic nie robi. Frekwencja od stanowiska biurowego do fizycznego bardzo duża.

Znacie kogoś kto pracował w firmie SM EUROPE LTD Sp. z o. o. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o SM EUROPE LTD Sp. z o. o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SM EUROPE LTD Sp. z o. o.