GRAND MOTORS

Tychy

Opinie o GRAND MOTORS

korko

na spokojnie można oddać na reklamację czy do naprawy

Bobby

Oddałem tam samochód do serwisu - i to był mój błąd. Zero profesjonalzmu, bałagan organizacyjny jakich mało, brak terminowości dotrzymania terminu, pyskówka i chamstwo. Nie wiem jakim cudem taka dziupla prosperuje ale po wyglądzie tego "autoryzowanego serwisu" stwierdzam że za niedługo samo runie. Auto oddane na 3 dni - zmuszony byłem pożyczyć auto od kolegi po "naprawa " przeciagnęła się o dni 12- generalnie syf - kiła i mogiła .OSTRZEGAM i ODRADZAM!!!

Zostaw opinię o GRAND MOTORS - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAND MOTORS