LOCK-TEL Wydro Jan

Bochnia

Opinie o LOCK-TEL Wydro Jan

byłypracownik

Miałam wątpliwą przyjemność pracować w "firmie" przed prawie 3 laty. Nie wiem jak wygląda aktualna sytuacja, nie wiem też jak wygląda sytuacja w sklepach stacjonarnych, ale w przypadku pracy biurowej przy obsłudze sklepów internetowych 95% pracowników nie miało w tamtym czasie umowy o pracę. Żadnej! Po kilku dniach kręcenia, zwodzenia i wpisywania godzin w zeszyt zrezygnowałam, a pieniądze za przeprowadzone godziny nigdy nie zostały mi wypłacone, ponieważ poprosiłam o przelew, a nie "kopertę". Warto zachować ostrożność, gdyż ogłoszenia tych firm (lock-tel, funnycase) właściwie nie znikają z serwisów ogłoszeniowych.

PracownikBochnia

Gbur nic więcej, nie polecam.

Zostaw opinię o LOCK-TEL Wydro Jan - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOCK-TEL Wydro Jan