Przedsiębiorstwo Handlowe D&D s.c. Z.E.K.E. Dobrzynieccy

Kalisz

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe D&D s.c. Z.E.K.E. Dobrzynieccy

mixom

anonim, z wypłacalnością raczej nie mają problemów. Podejrzewam, że może być tylko problem z wynegocjowaniem sobie lepszych warunków.

magda1

masakra szkoda słów (usunięte przez moderatora) kombinatorzy

UWAŻAJCIE NA TĄ NIBY \"FIRME\" (usunięte przez moderatora)!!! JAK W KAZDEJ UPADAJACEJ FIRMIE OBIECUJA ZŁOTE GÓRY A PO MIECIACU JAK ZROBISZ SPRZEDAŻ I DASZ BAZE KLIENTÓW PAPA... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I TAK SMIERDZI PADLINĄ!!!

Mc

(usunięte przez moderatora)!! Z daleka omijajcie. Miałem zaczynać u nich pracę na stanowisku PH. Wypowiedziałem poprzednią umowę u pracodawcy a (usunięte przez moderatora) ( prezes ) dzień przed moim przyjazdem na podpisanie umowy i rozpoczęcie pracy ponformował, że są w dołku i jednak nie będą zatrudniać... jakie to polskie ... Zwykłe bydlaki bez sumienia

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe D&D s.c. Z.E.K.E. Dobrzynieccy - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe D&D s.c. Z.E.K.E. Dobrzynieccy