Pofrabat Sp.z.o.o.

Bielsko

Opinie o Pofrabat Sp.z.o.o.

cm

Jak się domyślam, "dziewczątka" o których piszesz to ciocia z siostrzenicą, tak że pozostały komentarz chyba nie ma sensu. Firma dziwoląg, nie mam pojęcia na jakiej zasadzie funkcjonuje.

Jane

Osoby prowadzące rekrutację niepoważne i niekompetentne, rozmowę kwalifikacyjną na - zdawałoby się - poważne stanowisko, prowadziły dwa dziewczątka. Po wybraniu osoby i dokonaniu wszystkich ustaleń na 3 dni (!!!) przed planowanym podpisaniem umowy telefonicznie informują, że "jednak dziękują"... Mimo że wybrana osoba złożyła wypowiedzenie w dotychczasowym miejscu pracy... Skandaliczny nieprofesjonalizm.

Zostaw opinię o Pofrabat Sp.z.o.o. - Bielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pofrabat Sp.z.o.o.