FIN-EL CONSULTING S.C.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o FIN-EL CONSULTING S.C.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIN-EL CONSULTING S.C.

odradzam

Właścicielki biura rachunkowego FIN-El CONSULTING s.c. są nieodpowiedzialne i niekompetentne. Zatrudniają do pracy studentki, aby mieć tzw "tanich roboli", ale wymagają posiadania przez nich wiedzy na poziomie, na którym same jej nie mają. Dokumentacja prowadzona jest nierzetelnie (wiedza zamiast ze szkoleń czerpana jest ze stron typu"sciąga.pl" albo wikipedia). Dodatkowo panie prowadzące biuro nie szanują swoich pracowników. Zarobki są nieadekwatne w stosunku do wykonywanej pracy.Ogólnie- nie polecam.

MS
@odradzam 05.05.2016, 14:51
Właścicielki biura rachunkowego FIN-El CONSULTING s.c. są nieodpowiedzialne i niekompetentne. Zatrudniają do pracy studentki, a...

Właścicielkami biura FIN-EL są: biegły rewident, członek stowarzyszeń eksperckich i główna księgowa z wieloletnim stażem. Studenci stanowią 15% składu- są zdolni, oddani i chcą się uczyć. Faktem jest, że studenci nie zarabiają tyle co osoby z doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym. Właściciele od swoich pracowników wymagają chęci samodzielnego rozwoju. Nie oferujemy wycieczek do Ossy na szkolenia z bankietem. Wiedza księgowych to wiedza praktyczna, gdzie można ją lepiej pogłębić niż wśród praktyków. Co do baz wiedzy, nie komentujemy źródeł, z których nie korzystamy. Naszym oficjalnym źródłem jest Gofin, który prenumerujemy. W biurze są też papierowe wydania poradników, do których lektury w zakresie korespondującym z obsługiwanymi podmiotami zachęcamy. Kto się nie chce uczyć ten nie będzie. Wyniki kontroli US i ZUS wskazują, że dokumentacja jest prowadzona rzetelnie. Co do szacunku do pracowników, to z jakiegoś powodu nasi pracownicy wracają do nas np. po urlopach macierzyńskich. Wysokość zarobków kształtuje rynek i rachunek ekonomiczny. Nie da się tego przeskoczyć ani obejść. Zapraszamy kandydatów do kontaktu, celem zweryfikowania powyższej krzywdzącej opinii.

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie FIN-EL CONSULTING S.C. czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

Zostaw opinię o FIN-EL CONSULTING S.C. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIN-EL CONSULTING S.C.