Omega biura Nieruchomości

Rzeszów

Opinie o Omega biura Nieruchomości

Laura

Szanowni Państwo byłam kilka miesięcy temu na rozmowie o pracę w firmie Omega. No więc opowiem o warunkach co prawda nie dokładnie bo niestety nie pamiętam jak wyglądały te procenty w zależności od sprzedaży ale na tyle na ile potrafię. No więc przy mojej rekrutacji uczestniczyło 4 osoby. Nie zadano mi ani jednego pytania dotyczącego moich kwalifikacji. Rozmowa była prowadzona w sposób nieudolny przez dwie bardzo młode i miłe panie. Od czasu do czasu odzywała się bardzo niemiła starsza kobieta. A teraz opowiedzmy o warunkach - należy posiadać własny samochód - należy posiadać własny laptop - należy posiadać własny telefon - opłaty za paliwo, eksploatację samochodu oraz telefon pokrywa się samodzielnie - umowa jest tylko umową zlecenie A teraz troszkę o zarobkach: - ustalona stawka jest procentowa w zależności ile zarobisz dla firmy i wacha się od 25% do chyba ale nie powiem napewno 40%. Życzę powodzenia każdemu kto chce pracować w tej firmie i cokolwiek zarobić przeliczcie sobie sami ile wam zostanie po opłaceniu wszystkiego nawet przy najwyższej stawce. Powodzenia

Zostaw opinię o Omega biura Nieruchomości - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega biura Nieruchomości