NUTKOLANDIA

Gdynia

Opinie o NUTKOLANDIA

Kasia

No jest to firma, która dba o swoich klientów czyli rodziców oraz podopiecznych, ale przede wszystkim dba o pracownika. Bardzo miła atmosfera, możliwość rozwoju. Więcej takich pracodawców

hbvgjd

@szamki prawda jest taka, że to bardzo subiektywna ocena - dla jednych bedzie super, dla innych nie do konca. Ja moje dziecko tam posłałam i byłam naprawde zadowolona :) więc moim zdaniem warto... :)

Monia

Ja też starałam się o pracę w Nutkolandii, ale moje wrażenia są zupełnie odmienne, mimo że okazalo się iż nie byłam najlepszą kandydatką to uważam że bardzo odpowiedzialnie podchodza do tematu i przed zatrudnieniem kogokolwiek najpierw sprawdzają czy faktycznie prezentuje poziom którego wymagają. Nie mam zbyt dużego doświadczenia pedagogicznego, ale swoje dziecko napewno bym zapisała do tego przedszkola.

ona

Starając się tam o pracę musiałam przyjść na 4 godziny do pracy za darmo, a nawet dłużej, bo gdy skończyłam nikt po mnie nie przyszedł a nie mogłam zostawić dzieci samych. Tak więc czekałam. Później usłyszałam, że świetnie sobie poradziłam ale są jeszcze inne świetne kandydatki więc mam przyjść na cały dzień próbny. Oczywiście za darmo. W ten sposób można sobie tanim kosztem zafundować opiekę nad dziećmi na cały rok. Ja podziękowałam.,

Jest to placówka , która zrzesza sobie pracowników poprzez kablowanie na każdego. Kto nie kabluje nie ma szans. Inteligencja i wypowiadanie swoich opini nie wskazane. Życie w kolektywie według żądzących to jedyna metoda na przetrwanie. Wykorzystywanie również na porządku dziennym. Nie polecam.

Zostaw opinię o NUTKOLANDIA - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NUTKOLANDIA