MPST KOLTRANS Józef Kołoczek

Rybnik

Opinie o MPST KOLTRANS Józef Kołoczek

poprawny

I firma tak dobrze sobie radziła i padła

Spedytor

Od środka w firmie całkiem nieźle. Auta jeżdżą, zleceń i klientów przybywa także można stwierdzić z całą odpowiedzialnością za swoje słowa że działamy pełną parą. Z miesiąca na miesiąc firma radzi sobie coraz lepiej. Forma zwyżkuje. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszam na P-13. Szczególnie kierowców. Dużo aktualnych info znajdziecie na naszym firmowym fan page-u w znanym serwisie społecznościowym

kierowca

Szukasz pracy, na pewno nie bierz pod uwagę tej firmy. Jedyne co dostajesz na start to samochód, reszta to już Twój problem: nawigacja, narzędzia, rękawice, kamizelka itd. Wynagrodzenie wypłacane z opóźnieniem, oczywiście po uprzednim kilkukrotnym przypomnieniu. Jeśli nie przypomnisz się o kasę za ostatnią trasę, możesz jej nawet nie zobaczyć na oczy. Szef i jego panie od biurokracji są niedoścignionymi mistrzami szukania 'dziury w całym', byleby tylko jak najmniej wypłacić kierowcy. Zawsze znajdzie się jakiś powód wyssany z palca. Jedynym pozytywem tej firmy są spedytorzy, którzy dadzą się poznać z ludzkiej strony.

Heniek
@kierowca 01.04.2016 15:41

Może było tak kiedyś ale nie w tym roku. Ja pracuje i jestem zadowolony- mam nowe pasy, wyposażenie auta, sprzet do mycia, nowe opony w naczepie. Wszystko gra. Spedytorzy tez fajni. Ale na kase czekac nie musze- wszystko na czas. Nie wiem czy jeszcze byliby na rynku gdyby nie płacili przy takiej konkurencji i zapotrzebowaniu na kierowów.

MasterR

Ja nie jestem żadnym PR-owcem i też jestem zdania że firm godna zaufania. Wiem bo pracuję tam i nie żałuję tej decyzji. Polecam pod rozwagę podjęcie pracy bo warto.

wierzyciel

@Andres Chyba jesteś członkiem rodziny Kołocza, skoro jesteś tak bardzo zadowolony z współpracy. Może to znowu nasz wspaniały PRowiec :D

Andres

Nie zgadzam sie. Pracuje w tej firmie prawie 20 lat. Szanuja pracownika. Czasem sa male poslizgi ale zawsze jest jak uzgodniono. Powyzszy wpis jest chyba od konkurencji.

muniek

Firma zadłużona po uszy, jako kierowca czekałem na swoje "diety" po 3 miesiące, a wypłatę otrzymywaliśmy po miesiącu, a czasami nawet po 1,5 miesiąca. Właściciel zawsze tłumaczył się, że go teraz ścigają banki i nie ma, albo zbywał mnie hasłem "jutro ci to puszczę". Ludzie z biura podobno lepiej nie mieli, też wypłaty dostawali po półtorej miesiąca. Ogólnie nikomu nie polecam tej firmy!

Zostaw opinię o MPST KOLTRANS Józef Kołoczek - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPST KOLTRANS Józef Kołoczek