Urząd Miasta

Chełm

Urząd Miasta

Opinie o Urząd Miasta

misiek

Pracowałem w Urzędzie Miasta Chełm dwa lata. Mogę powiedzieć tyle, że pracują tam mordercy ambicji młodych osób. Są to wampiry emocjonalne, których celem jest upokorzyć młodego człowieka. Jeśli ktoś nie pasuje do ich towarzystwa, to będą dążyć do tego żeby takiego człowieka wykończyć i zniszczyć.

Michał

Czy o wizytówce miasta na deptaku zapomniano..? Jak wygląda tablica informacyjna Miasta Chełm...wstyd mówić i pisać....

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta