merck warszawa

Trzemeszno Lubuskie

Opinie o merck warszawa

ja pracuję w tej firmie kilka ładnych lat,robię wyniki i mam spokój.Mam układy z lekarzami więc sprawy załatwiam na telefon,czasami z nudów wyjadę zrobić 1-2 wizyty,ale to rzadko.Jeżdżę sobie w góry,zwiedzam Polskę,dzwonię do lekarzy i jest git.Kasa regularnie wpływa na konto.Zaliczki rozliczam bezproblemowo fakturami ze spożywki,koleś z zaprzyjaznionego sklepu wpisuje mi co chcę,odpalam mu vat ,f-ra do firmy a kasa zostaje na koncie.Jeżdżę sobie czerwoną Tojką i napradę życie jest piękne.

Zostaw opinię o merck warszawa - Trzemeszno Lubuskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie merck warszawa