Opinie o KDM w Gniewkowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KDM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KDM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KDM w Gniewkowo

Magda Nowy wpis

@damiano na jakie stanowisko szukają ?

Damiano Nowy wpis

na pewno da się normalnie pracować.. :) teraz szukają, gdyby ktoś był zainteresowany. Widziałem ogłoszenie na kierownika robót sanitarnych, wygląda to dość korzystnie

Nick Nowy wpis

CAŁA :)

Passat Nowy wpis

Yup, taki z niego motor, że aż pół firmy odjechało w dal. Cóż, stan faktyczny mówi sam za siebie.

Firma KDM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)
HR Support
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba

Nie przesadzaj kolego. Tak naprawde, to p. [usunięte przez moderatora] jest motorem tej firmy. Sądzę również, że bez niego nie istnialaby przynajmniej w tej formie. Pozostali Panowie nie mają jego powera, żeby prowadzić na tym poziomie interes. Z tego co wiem, to drugi [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] to tylko wspolnicy, niewiele mogą, a najmniej chyba nawet [usunięte przez moderatora], ktory z nich ma najnizsze kwalififikacje. Pewnie dlatego mówi się głownie o panu [usunięte przez moderatora]. A swoją drogą pan [usunięte przez moderatora]. to wcale nie taki zły gość, jak o nim niektórzy piszą a za to tęgi umysł, co by nie powiedzieć. Znamy się juz ładnych kilka lat, choc nie przepadam osobiscie, to bardzo cenie dorobek...

Witam Znam Właścicieli firmy od dłuższego czasu. Dlaczego wszyscy z was piszą tylko o Panu [usunięte przez moderatora]? Dla mnie to niezrozumiałe - istnieje jeszcze dwóch ludzi, którzy mają coś do powiedzenia w tej firmie. Pan [usunięte przez moderatora], Drugi [usunięte przez moderatora] oraz Pan [usunięte przez moderatora] to ludzie, którzy chcą po sobie coś zostawić na tym świecie i równie ciężko pracują co ich pracownicy. Opinia nnm to jakiś stek bzdur i nieporozumienie. Pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego ile kosztuje licencja na stepa na jedno stanowisko!!! chciałbym jeszcze dodać iż w miarę rozsądku firma KDM-Automatyka jest elastyczna w podejściu do zmian w projektach i jeśli są to zmiany nie wymagające zakupienia towaru (którego nie było w założeniach) to bez dodatkowych opłat wykona prace dodatkowe. I sprawa najważniejsza - szafy sterownicze wykonane bardzo starannie i zgodnie z założeniami, natomiast jeśli sprawa tyczy się jakości oprogramowania to jest to 10 punktów na 10.

Zostaw merytoryczną opinię o KDM - Gniewkowo

KDM