Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl

Opinie o Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl

Miro

Czy jest tak dobrze w firmie, że nikomu nie chce się pisać? Szukam pracy i miałem nadzieje na info od pracowników!!

Maja

@tomekczy dalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w Twoje Kontakty. Na co mogą liczyć pracownicy w chwili obecnej? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które właśnie są w trakcie szukania nowego miejsca zatrudnienia.

jeny

to wynika to z zasłyszanych opinii czy z braku ofert @poks? nie bardzo rozumiem Twój tok rozumowania, dla mnie jest niejasny. W sumie eurokontakty to znana firma, może nie rekrutują w ten "standardowy" ostatnio sposób.

Arche

Tak jak naciąga firma Twoje Kontakty, na reklamę w portalu do którego nikt nie zagląda. To są oszuści.

do niki

No chyba nie, procenty nic nie zmieniają...

tomek

Tak jak mówie teraz dali prowizje ale i tak nikt jej nie wyrabia Kiedyś była tylko podstawa za wyrobione godziny to robiło się miło nikt nie gonił do roboty tylko imprezy z szefem hehe

tomek

tak niedawno wprowadzili żeby chciało się robić wiesz konkurencja spora to idziesz gdzie lepiej płaca i ja tak zrobiłem bo wole sobie posiedzieć na stałej niż harować 1000 przytnę i spoko a to zlecenie to płacą za siedzenie i aby coś mieć

tomek

Praca spoko nikt nie zmusza do sprzedawania miejsc google .Wystarczy odrobina własnej inicjatywy strony www np. i masz kase Fakt praca dla cierpliwych bo klijentera trudna ,ale kto powiedział że będzie w życiu łatwo Warszawka jest droga i jakoś trzeba żyć wole to niż maca pozdro

MILEWS..-PALAS..

Ja pracuje w tej firmie od maja 2013 roku i zawsze Zawsze dostaje w terminie pieniążki , widocznie nie zrobiłeś-zrobiłaś ( ponieważ nawet nie umiesz sie przedstawic i podajesz nazwisko kierownika i to z błędem ortograficznym) PLANU sprzedażowego i takie pieniądze ci sie nie należały . Aby coś zarobic trzeba sprzedawać . pozdrawiam

Piotr12345

Ja tam kase dostawalem za to co sprzedalem i wplacili bo sprzedawac trzeba umiec hehe grayper

grayper

atmosfera może i fajna, ale jeśli chodzi o wypłatę to już całkiem niefajnie. czekam już 10 dni i nic. a sam produkt - do bani. chodzi o wyciągnięcie kasy od ludzi nie dając praktycznie nic wartościowego w zamian. zdecydowanie odradzam

asdf

Ogólnie atmosfera fajna, można na pewno zarobić, ale wciskanie wizytówki na mało znanym portalu (choć pozycjonowanym ) do tego główny argument o rzekomo zwolnionym miejscu w Miejscach Google dożywotnio, gdzie miejsca Google są całkowicie darmowe i można się samemu zapisać, sprawia że ktoś inteligentny czuje się źle ze sprzedażą słabego produktu, więc jeśli nie masz oporu przed wciskaniem kitu to praca okej, jeśli masz pewną moralność to nie to :)

Zostaw opinię o Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twoje Kontakty www.eurokontakty.pl