Zig Zag Trading Regev Farkas

Katowice

Opinie o Zig Zag Trading Regev Farkas

Helek

Czytam, czytam i czytam o Zig Zag Trading Regev Farkas i muszę powiedziec, że bardzo sympatycznie się to wszystko układa w większą całość, polecam próbować jesli nie pracowaliście jeszcze w Zig Zagu, sztos

oszukana

Strzeżcie się tej firmy! Nie dają żadnej umowy, a pieniądze wypłacają jak im się podoba. Na całość zarobionych pieniędzy w ogóle nie ma co liczyć. Jak dadzą połowę to i tak jest nieźle. Oszukali już wiele osób, a w dodatku zabawki które sprzedają to chiński bubel, za który trzeba słono zapłacić. Radzę tę firmę omijać szerokim łukiem

Zostaw opinię o Zig Zag Trading Regev Farkas - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zig Zag Trading Regev Farkas