CALYPSO s.c.

Opinie o CALYPSO s.c.

ertg
użytkownik zarejestrowany

@Ada duzzo to moze nie ..jednak waidomo ze w takiej [pracy to musisz byc caly czas usmiechnieta i mila dla ludzi wiadompo bez jakis sztucznosci tylko ;p

A.

w Wola PArk (Warszawa), ciągle są nowe recepcjonistki. Jedna jest od kilku lat, a reszta ciągle się zmienia. Więc pracy na tym stanowisku nie polecam

zenada

Uwaga zainteresowani praca jako recepcionistka w Calypso,kobieta o imieniu [usunięte przez moderatora] ktora pelni funkcje nie wiem kogo kto to jest w ogole__ nieodpowiedzialna kobieta,to nie jest odpowiednie stanowisko na ktoryzm sie znajduje Panie [usunięte przez moderatora] prosze bardziej zwracac uwage na dobor personelu,a ogolnie praca spoko ludzie pozytywnie usmiechnieci mila praca

Zostaw opinię o CALYPSO s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CALYPSO s.c.