KRAKUS Spółka z o.o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe

Rybnik

Opinie o KRAKUS Spółka z o.o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe

Niebieski

Witam, mam prośbę jeśli zobaczycie, dowiecie się, że przypadkiem marki aut które transportuje Joanna P. z Cat Polska wygrały w przetargach dla MON, MSWiA itd. to proszę o umieszczenie informacji w jakiej komendzie czy sztabie

Jakie twoim zdaniem trzeba mieć predyspozycje aby pracować w firmie KRAKUS Spółka z o.o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o KRAKUS Spółka z o.o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAKUS Spółka z o.o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe