Sklep Spożywczy, Aleksandra Sabat Żyrardów

Żyrardów

Opinie o Sklep Spożywczy, Aleksandra Sabat Żyrardów

byla pracownica

Nie polecam. Brak szacunku i kultury "szefowej". Chora atmosfera. Kobieta po 50tce w głębokiej menopauzie jeździ po każdym jak po łysej kobyle za najdrobniejszy a wg niej największy w życiu błąd ;] Niemiła okolica. Sami menele śmierdzący na kilometr. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Dno

Przestrzegam przed praca u Pani (usunięte przez administratora) .Zmienia pracownikow jak rekawiczki,nie wyplaca pensji w terminie.Otoczenie bardzo zle wypowiada sie na jej temat.Potrafi zniszczyc czlowieka w 5 minut.

Zostaw opinię o Sklep Spożywczy, Aleksandra Sabat Żyrardów - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Spożywczy, Aleksandra Sabat Żyrardów