fap

Tychy

Opinie o fap

Ela

jak dla mnie, to firma zatrudnia po znajomych faktycznie. Skoro nigdzie nie ma ich ofert do wglądu. :)

czy ktoś może mi powiedzieć co się stało z stroną fapforum.pl znikła po czym znalazła sie pod innym adresem bez tych wszystkich wpisów które były, które sam po części pisałem. Nie były przychylne dla dyrekcji i związków zawodowych które nas robią jak chcą, może to była ich strona wymyślona aby kontrolować co się da. Pszczółka mój mail: postcode@wp.pl

bbggtt

Polecam

pracownica ochrony

To Wy JESTEŚCIE ŚMIESZNI..PRACOWNICY FIATA,KTÓRZY NIE DOCENIAJĄ OCHRONY.... Nie mozecie zrozumieć,pojąć ,że my tez pracujemy na swoje rodziny..i tak jak Wy kręcicie śrubkę przez 30 lat ..tak żeby sie auto nie rozpadło tak i my chcemy wykonać swoją pracę jak najlepiej. Pracownica Ochrony

We fiacie zrobil sie OBOZ PRACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a juz nie mowie o tych babkach ze smiesznej ochrony co stoja na bramach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o fap - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fap