Shell Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Shell Polska Sp. z o.o.

on

Shell to sobie spokojnie poradzi @kaja. Dlatego myślę, że zatrudnienie u nich jest bardzo stabilne, dodając do tego jeszcze fakt, że można liczyć na umowę o pracę.

ostroooo

Ja pracuje na shellu od dwóch lat.wypłata na ręke od 1090 do 1250 które widziałem chyba tylko raz.oczywiscie nagrody są, to za red-bull 500zł to za v-pover drink,za paliwo tez sie trafi.Ale co z tego...im wiecej uda nam sie sprzedac prodyktów promocyjnych tym mniej premii od kierownika:-) paradoks...jak ktoś w temacie to wie o co chodzi...kierownik jezdzi samochodem za 60000 buduje dom a ja myśle na co wydać żeby starczyło do końca miesiąca.Pozdrawiam wszystkich pracowników stacji...

ogónie firma do bani... traktuja ludzi przedmiotowo, scigaja sie w osiaganiu coraz wiekszych planow - typowy marketing - wciskaja klientom paliwo, ktorego nie chca kupic - po to m.in. sa pracownicy przy podjezdzie - maj� nagabywa�...

Q

shell to firma promująca nepotyzm i debilizm. "dbałość" o pracowników polega na (usunięte przez moderatora) ze strony pseudo menadżerów z warszawki. wizyty owych menagerów zaczynają się i kończą w toaletach na stacjach w poszukiwaniu papieru toaletowego, tyle potrafią w sprawie prowadzenia biznesu i to jest najważniejszy cel firmy shell- sracz ma być. pracowałem i wiem co piszę, jak poinformowałem, że odchodzę to próbowano wmawiać mi kradzieże mienia i wstrzymywano płacenie moich faktur dopóki nie postraszyłem wywiadem w prasie i tv. CAŁY SHEL

Zostaw opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shell Polska Sp. z o.o.