jbe jasiński bogdan

Police

Opinie o jbe jasiński bogdan

Danek

Zastanawiam się czy jest tutaj na forum jakiś aktualny pracownik czy zupełnie nie ma ma, bo mam parę pytań?

adam

prosze o kontakt nr tel (usunięte przez administratora) adam piepiorka

Luk

to nie jest tak że nie płaci bo tak mu si podoba. niema to nie płaci proste. prowadzene firmy to nie jest taka prosta sprawa jak się może wydawać. ja gdy pracowałm w jego firmie tez tak myślałm że w xxuja wali ze nie ma kasy ale niestety tak bywa przekonałem się o tym dopiero gdy sprubowałem tak na własną rękę. a prezes wcale nie jest zły jest ugodowy i można się z nim dogadać w niemal każdej sprawie. a zamiast wypisywać takie żeczy w necie to radzę porozmawiać twarzą w twarz tchurzu i nie masz odwagi się przedstawić. mi osobiście brdzo dobrze się pracowało w firmie i zludźmi tylko kasa wiadomo ale teraz to rozumiem. pozdrawiam prezesa i wszystkich pracowników których znam.

PRACOWNIK

W obecnej sytuacji nie będziesz miał problemu z terminem płatności, urząd pracy płaci na czas.Nie masz zielonego pojęcia o sytuacji na rynku pracy i przy twoim zaangarzowaniu do niej będziesz częstym klientem pośredniaka.

pracowałem u niego przez 6 miesięcy.Tylko w jednym miesiącu zapłacił na czas.Co miesiąc spóznienia 2 tygodnie to 3 tygodnie. I wciąż to samo chamskie i bezczelne wytłumaczenie:nie zapłacili mi !

Zostaw opinię o jbe jasiński bogdan - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jbe jasiński bogdan