F.H.U.T. Alfatrans

Janowiec

Opinie o F.H.U.T. Alfatrans

mati

poszukują kierowcy do firmy Alfatrans,i zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Liczyłem na aktualne opinie o pracy i płacy w tej firmie. Może odezwie sie jakiś pracownik??

nigdy wiecej

panowie trzymajcie sie z dala od tej firmy, byłem widziałem zdrowy tego nie wytrzyma

Były

Ten gość, sobie robi chyba jakieś jaja. Ciągle poszukuje nowych pracowników a dlaczego ? Bo mało kto wytrzymuje pod jego skrzydłami dłużej jak miesiąc ! Trzymajcie się z dala od tej firmy... Koleś to [usunięte przez admina]. NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o F.H.U.T. Alfatrans - Janowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.T. Alfatrans