Opinie o Mirosław Cabaj w Skórzec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mirosław Cabaj. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mirosław Cabaj o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Cabaj w Skórzec

Baltazar Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie, jako kierowca, przez ponad 3 lata. Na początku wlaściciel firmy Miroslaw C. Daje do podpisania oświadczenie o odpowiedzialności materialnej. Ten dokument sprawia że jesteś w pełni odpowiedzialny za wszystkie szkody w tym te nie z Twojej winy. Nie chroni zapis z kodeksu prawa pracy o ograniczeniu odpowiedzialności do trzech wypłat miesięcznych. Można więc narobić sobie problemów finansowych do końca życia. Umowa na pół etatu, po jakimś czasie może dostaniesz na cały z tym że trzeba zweryfikować w zusie czy pracodawca w ogóle odkłada należne składki. Znajomy kierowca Patryk Ł. podpisał z nimi umowe, po kilku miesiącach musiał pójść do lekarza, gdzie okazało się że wcale nie jest ubezpieczony. Kiedy ich "oszczędności" na ZUSie wyszły na jaw to cała rodzina C. przestała odbierać telefon, a znajomego zostawili bez wypłaty. Kierowcy sami mają myć śmierdzące zestawy bez odpowiedniego stroju chroniącego przed szkodliwym działaniem odpadowej tkanki zwierzęcej. Sami też muszą rozładowywać kontenery i patelnie jak również je myć. Można pomyśleć że sumienny kierowca będzie sowicie wynagrodzony za tą niewdzięczną prace. Nic bardziej mylnego. Obiecują śliwki na wierzbie, a dziesiątego oznajmiają że nie ma wypłaty, lub dają w kopercie tylko jej małą część. O resztę trzeba się prosić, wykłócać, jeździć za nimi, czekać po 6 i więcej godzin, a na koniec i tak nie wypłacają umówionych wcześniej stawek. Kwitek od wypłaty trzeba podpisać in blanco przed przeliczeniem gotówki w kopercie... Tachograf nie obowiązuje, więc się jeździ bez karty lub OUT, minus jest taki że jak nie wypłacą całej kasy to im nawet nie udowodnisz w sądzie że wykonales taki kurs. Mirosław C. Zwraca tylko uwagę na czystość pojazdu, a stan techniczny odstawia na drugi plan. Działający ABS, firmowe opony z dużym bierznikiem? Zapomnij. Do tego trzeba dodać notorycznie przeładowane pojazdy. Waga 30ton na "solówce" czy 50ton na zestawie kontenerowym to norma. Wystrzał opony to zawsze wina kierowcy choćby załadowali 100ton. Nie pojedziesz przeładowany to pojedzie ktoś inny, a Ty masz dzień w plecy. Po zmianie przepisów kierowcy nie dostają dowodów rejestracyjnych, więc czesto się zdarza że kierowcy jeżdża bez ważnych badań technicznych. Cieknące pojemniki to norma. Weterynarie z Siedlec mają w kieszeni. Inspekcja, kiedy widzi taki pojazd to odwraca się na pięcie bo nie chcą wdychać tego smrodu. Oryginalnego wypisu z licencji brak bo i po co? Padlinowozy- busy na pusto ważą ponad 3,5 tony. Jazda bez ograniczeń po 20 godzin bo przepisy wyłączają odpady ze stosowania tachografu, przeładowany zestaw, brak bierzących napraw i o wypadek nie trudno, gdzie trzeba pamiętać o podpisanym oświadczeniu o odpowiedzialności materialnej... Lata spędzone w tej firmie uważam za stracone. Zdecydowanie nie polecam..

Kasia Nowy wpis

@Ala to nie znajdujesz żadnych minusów ?

Ala Nowy wpis
@Kasia

Minusy są wszędzie, nie ma firm idealnych. Ale w swoim ogólnym porównaniu na rynku Siedlce pośród 5 firm to akurat ta wypada bardzo dobrze. W moim odczuciu jest jedną osoba wśród współpracowników na którą trzeba bardzo uważać, bo może napsuć wiele zdrowia, ale jak już zaczniesz współprace to po dwóch dniach poznasz która to persona ( mówię o pracy w biurze).

Ala Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera w pracy. Wszyscy pomocni .Pracodawcy bardzo w porządku, pracodawca bardzo w porządku. Pracy jest dużo ale zawsze można prosić o pomoc.Praca fizyczna napewno specyficzna jednym nie przeszkadza inni nawet pół dnia nie wytrzymają. Pracodawcę oceniam bardzo dobrze. Polecam

Przemysław

Negatywnie oceniasz firmę, ale nie podałeś żadnych argumentów, które mogłyby potwierdzić, że nie warto pracować w tym miejscu. Będę wdzięczny za jakiekolwiek uzasadnienie i krótką wzmiankę na temat sytuacji pracowniczej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mirosław Cabaj? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zenek

To forum dla pracowników więc dziwię się dlaczego klienci akurat tu zostawiają swoje uwagi?

hodowca

Wyjątkowo nieuczciwa firma.Potrafi tygodniami zwodzić hodowcę odnośnie odbioru padłych zwierząt. .Nie polecam !Nie polecam !Szkoda zdrowia i czasu.

Rowniez hodowca
@hodowca

Potwierdzam!

anonimowa

stanowczo nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Cabaj - Skórzec

• Jak się pracuje w Mirosław Cabaj?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Cabaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Cabaj?

Mirosław Cabaj