F.H.P.U. HURTOWNIA OGRODNICZA"OGRÓD" SANOCKI I WSPÓLNICY SP. J.

Jasło

Opinie o F.H.P.U. HURTOWNIA OGRODNICZA"OGRÓD" SANOCKI I WSPÓLNICY SP. J.

Pracowałem na ogrodzie u tego Pana. Praca na czarno za marne grosze, w dodatku człowiek traktowany jak tam jak śmieć, przez 8 godzin własciciel traktuje cie jak swoją własnosc, poniża, krzyczy, wykorzystuje do granic możłiwości fizycznych, odradzam wszystkich

Jak wygląda praca w F.H.P.U. HURTOWNIA OGRODNICZA"OGRÓD" SANOCKI I WSPÓLNICY SP. J.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom pracę marzeń!

Zostaw opinię o F.H.P.U. HURTOWNIA OGRODNICZA"OGRÓD" SANOCKI I WSPÓLNICY SP. J. - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.P.U. HURTOWNIA OGRODNICZA"OGRÓD" SANOCKI I WSPÓLNICY SP. J.