Agart pro Trojmiasto

Rumia

Opinie o Agart pro Trojmiasto

Song
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no ciekawe opinie się pojawiają, chociaż akurat jeśli chodzi o Agart pro Trojmiasto to się troszeczkę sprawa zamknęła, ale firma ma się coraz lepiej

Murzyn

anonim zgadzam się. Ale co oddział to inaczej. We Wrocławiu to chociaż dostaniesz coś za pracę np w sobotę, zaś np w innym nie. (usunięte przez administratora) Co do kasy : Proponują taką samą jak X lat temu...1800netto troszkę to słabe zwłaszcza na różnicę cen przez te X lat...ale w sumie każdy godzi się na to lub nie. Podstawą w tej firmie jest to że PH to PAN a np magazynier to (usunięte przez administratora) .

greg

A jak wyglada placa na okresie próbnym i po okresie próbnym?? mi zaproponowali 2 tys. magazyn żerniki

Firma jest okej ale nie stawia na pracowników! Wynagrodzenie na czas, płaca w porządku za to inne rzeczy wiele do rzeczenia. Praca w soboty bez nadgodzin( powinny być 100%). Pracodawca zgodził się jedynie na odbierania godzin w tygodniu w stos 1/1 -chore;/. Żadnych premii za charówę w 1 osobę przy dużym natłoku zamówień ! Brak umów na czas nieokreślony! dają jedynie 2 letnie. Pracownik to dla nich murzyn który za michę musi zrobić swoje, taka jest niestety prawda.

Zostaw opinię o Agart pro Trojmiasto - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agart pro Trojmiasto