Primavera drzwi okna

Łódź

Opinie o Primavera drzwi okna

Miron

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza, brak ofert o co chodzi?

dgft

@ Sebastian - cięzo mi że zostales wyzwany bez szefa bez żadnego powodu? No chyba jakiś musiał być powód?

Sebastian

Firma jest znana ale tylko ze złych opini nie zadowolonych klientów od których wyłudzili pieniądze a szef to dopiero pszypadek na dzien dobry zostalent wyzwany od h.. jestem klientem i nie wiem gdzie tego buraka uczyli kultury ale pewnie wcle . Moja przygoda z ta firma będzie miała koniex w sadzie za oszustwo i wyłudzenie. OSTRZEGAM WSZYSTKICH OMIJANIE TA PARAFIRME Z DALEKA . Są mili do puki się im pieniedzy nie da a dalej to już tylko sąd.

Kombos

Łódzka firma może i nie ma nie wiadomo jak długiego doświadczenia na rynku z drzwiami i oknami, ale mając szeroki zakres usług może śmiało konkurować z wielkimi w tej branży bez wstydu. Powiedzcie tylko jakich odbiorców zwykle firma ma - indywidualnych czy wielkie firmy na kontraktach? Ma to wielkie znaczenie dla stabilności firmy i pracowników.

ewa

ighjkghk - 2012-02-28 16:01:55 przekonałam się na własniej skurze - i naprawde polecam !a ja serdecznie nie

ewa

roman - 2011-11-25 16:41:13 wczoraj montowali mi dwa okna i naprawdę super , rok temu też zakładałem tam dwa okna i wszystko ok negatywne opinie to jakieś bujdy popieram

ewa

lucjan - 2011-10-07 15:43:07 współpracuję z tą firmą od lat , jedna z rzetelniejszych na rynku a znam naprawdę dużo firm łódzkich. Polecamnapisał właściciel

ewa

klaudia - 2011-09-08 07:56:05 firma niezetelna nieslowna nie wywiazuje sie z terminu.Klient sie liczy jak wplaci zaliczke a pozniej maja go gdzies.Kiedy dzwonie i pytam kiedy wykonaja usluge zaslaniaja sie ze towar jeszcze nie dotarl.Przeciagaja w czasie.Powoluja sie na art.KPC494 a po przeczytaniu tego artykulu dowiaduje sie ze po nie dotrzymaniu umowy w terminie moge zadac podwojnego zwrotu zadatku .To jest skandal.popieram mogę udowodnić

ewa

anonim - 2013-05-13 10:10:16 Hej, pracuje może ktoś obecnie w Primavera? Szukam pracy i myślę, że to może być nie najgorszy wybór. Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Jakiekolwiek premie, czy bonusy? Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący nauczył się nowych umiejętności (coś poza montażem drzwi i okien)?podejrzewam że jak potrafisz być nieuczciwym do klientów i jeżeli firma jeszcze istnieje to pewnie tak a zarobki jak wciągniesz zapłatę za nieskończoną robotę to coś zarobisz

anna5910

TO PRZYJEDZ MISTRZU I ZOBACZ JAK JEST ZAŁOŻONE OKNO FACHOWCU

idzik

jestem kolejna osoba ktora naciela sie na uslugi tej firmy, montaz drzwi z opoznieniem, jakosc tego montazu tez moglaby byc lepsza, wiem bo sam pracuje w podobnej branzy i nieraz montowalem drzwi (wzialem z montazem bo tak samo finansowo jak bez a po co mialem sie meczyc), teraz popsul mi sie zamek i juz 5 tygodni nie moge nic wywojowac, na poczatku bylo milo, potem kilka kolejnych terminów reklamacji a teraz to juz nieodbieranie telefonow, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie odzywki. Szef jest na tyle zalosny ze w trzeciej rozmowie telefonicznej stwierdzil ze on sie tym nie zajmuje, nie jest szefem tylko przedstawicielem handlowym, nie wie wogole o co mi chodzi itp, masakra. NIE DAJCIE SIE U NICH NACIAGNAC!!!

wiesia

Koszmar-firma skrajnie nierzetelna-mnóstwo niezrealizowanych reklamacji, wprowadzanie w błąd klijentów, liczne, firma doskonale znana u Rzecznika Praw Konsumenta. Właściciel zmienia nazwy i adresy, kiedy ma zbyt dużo reklamacji.

Arek

NIE Polecam !!!!! Towar bublowaty a usługi reklamacyjne to żenada!!! Nigdy więcej nie skorzystam.

fasfsa

cos strasznego z ta firma !! odradzam

kar\\trin

widze ze coraz wiecej kiepskich opini !

ighjkghk

przekonałam się na własniej skurze - i naprawde polecam !

roman

klientka

nieterminowo, towar pozostawia wiele do życzenia a na jakieś ale...milczą bo zapłaciłam całość.poza tym nie polecam ,choćby czytając opinie pracowników i byłych pracowników tej firmy.zgłosiłam sprawę do Łódzkiego Rzecznika Praw Konsumenta.

Uwaga!!! Wszystkie negatywne opinie o tej firmie są prawdą. Miałam wątpliwą przyjemność być jej pracownikiem i wiem,( usunięte przez administratora ) . Acha i nie zostałam zwolniona tylko sama odeszłam mając dosyć tego ( usunięte przez administratora ), to tak na marginesie.

lodzianin

Ja z drugiej strony założyłem parę dużych okien i drzwi i do tej pory jestem zadowolony. Cena konkurencyjna, jakość bardzo dobra, termin realizacji raz przełożony o tydzień ale wiadomo, jak się pracuje to są czasem opóźnienia. Polecam spróbować.

mariola

zakładali mi wczoraj okna , drzwi , bramę oraz rolety wszystko razem wyniosło prawie 30,000 zł wszystko ładnie , elegancko i w terminie naprawdę POLECAM PISZĘ TUTAJ PRZEZ TO ŻE PRZED ZAMÓWIENIEM BARDZO SIĘ OBAWIAŁAM I SPRAWDZAŁAM OPINIE NA TEMAT TEJ FIRMY , TERAZ JUŻ WIEM ŻE CO NIEKTÓRZY WYMYŚLAJĄ . JA POLECAM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA !!!!!!!!!!!!!!

lucjan

JAREK

JA ZAKŁADAŁEM TAM OKNA I DRZWI , I WSZYSTKO OK ! KONKURENCJA NIE ŚPI I PISZE BREDNIE

klaudia

firma niezetelna nieslowna nie wywiazuje sie z terminu.Klient sie liczy jak wlaci zaliczke a pozniej maja go gdzies.Kiedy dzwonie i pytam kiedy wykonaja usluge zaslaniaja sie ze towar jeszcze nie dotarl.Przeciagaja w czasie.Powoluja sie na art.KPC494 a po przeczytaniu tego artykulu dowiaduje sie ze po nie dotrzymaniu umowy w terminie moge zadac podwojnego zwrotu zadatku .To jest skandal.

hfgh

nie znam osoby ktora pracowalaby tam 10 lat to jakas sciema

Grażyna

Dla mnie w łodzi firma nr.1 wszystko w terminie , elegancko i czysto. Polecam Grażyna z Dąbrowy

grzegorz

pracuję tam już 10 lat mam zawsze pieniądze na czas bo są od 10 lat płacone tzw.dniówki a jak ktoś był zwolniony z art.52 to teraz brednie pisze .

JERZY

WIELOKROTNIE ZAMAWIAŁEM TAM OKNA I DRZWI DLA SIEBIE I MOJEJ CÓRKI I KAŻDEMU BĘDĘ JĄ Z CAŁEGO SERCA POLECAŁ A CO KONKURENCJA O NICH WYPISUJE TO BREDNIE . FIRMA JEST JUŻ NA ŁÓDZKIM RYNKU OD 10 LAT , JAK BY TAK ROBILI JAK O NICH KONKURENCJA PISZE TO BY NIE PRZETRWALI NAWET ROKU. POZDRAWIAM JERZY

gdfg

firma istnieje wiele lat juz kilka razy bylo cos u nich zamawiane i nigdy nie bylo problemu. to ludzie penwnie ktorzy tu pisza maja problem ze soba

Zostaw opinię o Primavera drzwi okna - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primavera drzwi okna