Malfarb SP.zo.o

Ostrów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Malfarb SP.zo.o

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malfarb SP.zo.o

mar

zawsze warto próbować swoich sił @Irek. Tak naprawde nie masz nic do stracenia :) Jedyną przeszkoda może być to, ze niestety teraz nie szukają pracowników. Nie jest powiedziane, że niebawem nie ulegnie to zmianie, wiec sprawdzaj regularnie gowork. :)

janek

anonim - 2011-01-15 14:39:04 007 - 2011-01-11 10:03:20 [usunięte przez moderatora] pisze w ten sposób o firmie. Napewno nie bywa w niej na codzień tylko z daleka dojeżdża. Bo gdyby tam na miejscu pracował to by takich bzdur nie pisał. A pewnie i nie jest spełniony. Firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku farb i tynków.- dlaczego - bo zbudowała i posiada ZESPÓŁ !! Jak się chce pracowac, to się w tej firmie dużo znaczy.Nygusy tylko żądają ,a nie dają ! JEDEN Z LEPSZYCH PRACODAWCÓW NA TERENIE OSTROWA WLKP ! Piszesz ZESPÓŁ jaki zespół 007 za chwile zostaną w tej firmie tylko osoby które co dopiero przyszły więc o zespole nie ma mowy.Właśnie lotem błyskawicy poszło po firmie o odejściu 3 handlowców na raz i to dobrych handlowców więc coś złego się dzieje do tego plotki o możliwości odejścia następnych więc coś jest nie tak jak powinno być a było przez ostatnie lata do momentu kupienia przez nową firmę. Coś tak czuję trzeba się rozglądać za nową robotą. Witam. Ostatnio głośno o tej stronce i tak sobie dzisiaj zajrzałem i zdziwienie nie ma już tego wpisu nie zbyt miłego ale pojawiły się nowe. Mam pytanie kto odszedł bo prawie wszystkich handlowców znam?Trzeba będzie naciągnąć ucha co się dzieje.

anonim

007 - 2011-01-11 10:03:20 [usunięte przez moderatora] pisze w ten sposób o firmie. Napewno nie bywa w niej na codzień tylko z daleka dojeżdża. Bo gdyby tam na miejscu pracował to by takich bzdur nie pisał. A pewnie i nie jest spełniony. Firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku farb i tynków.- dlaczego - bo zbudowała i posiada ZESPÓŁ !! Jak się chce pracowac, to się w tej firmie dużo znaczy.Nygusy tylko żądają ,a nie dają ! JEDEN Z LEPSZYCH PRACODAWCÓW NA TERENIE OSTROWA WLKP ! Piszesz ZESPÓŁ jaki zespół 007 za chwile zostaną w tej firmie tylko osoby które co dopiero przyszły więc o zespole nie ma mowy.Właśnie lotem błyskawicy poszło po firmie o odejściu 3 handlowców na raz i to dobrych handlowców więc coś złego się dzieje do tego plotki o możliwości odejścia następnych więc coś jest nie tak jak powinno być a było przez ostatnie lata do momentu kupienia przez nową firmę. Coś tak czuję trzeba się rozglądać za nową robotą.

007

[usunięte przez moderatora] pisze w ten sposób o firmie. Napewno nie bywa w niej na codzień tylko z daleka dojeżdża. Bo gdyby tam na miejscu pracował to by takich bzdur nie pisał. A pewnie i nie jest spełniony. Firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku farb i tynków.- dlaczego - bo zbudowała i posiada ZESPÓŁ !! Jak się chce pracowac, to się w tej firmie dużo znaczy.Nygusy tylko żądają ,a nie dają ! JEDEN Z LEPSZYCH PRACODAWCÓW NA TERENIE OSTROWA WLKP !

Zostaw opinię o Malfarb SP.zo.o - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malfarb SP.zo.o