PPH I U HADAR SP Z OO

Rzeszów

Opinie o PPH I U HADAR SP Z OO

DZIOBAK

Zgadzam sie z przedmowca,tatus wraz z 2 coreczkami bawia sie ludzmi,co pare miesiecy zmiana warty i jezdza po ludziach jak po burej suce a pojecia nie maja zadnego.Wyplata regularnie co miesiac ale zadnych premi dodatkowych pieniedzy(tatus caly czas wspomina o premi)zapieprzasz ile ci kaza.Marna firemka,nie polecam.Pozdr.

xxx

Hadar- firma gdzie zarzadza stary tatus a jego rekami sa 2 coreczki z zerowa wiedza w kazdej dziedzinie. Nie prowadza ewidencji czasu pracy io nie zaplaca Ci za nadgodziny, a narzedzia dokumentacje itp organizuj sobie sam. Jedyne co jest ok to ze wyplaty wyplacaja zawsze regularnie ok 1300 brutto heheheheeh. w tym 100 nadgodzin w miesiacu

Zostaw opinię o PPH I U HADAR SP Z OO - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH I U HADAR SP Z OO