ATUT TERESA, RADOSŁAW BĄCZKOWSCY, ROBERT BIESAGA

Czeladź

Opinie o ATUT TERESA, RADOSŁAW BĄCZKOWSCY, ROBERT BIESAGA

pola

firma zajmuje się rekramą no i nie wiem jak szef @pirat się zahcowuje, ale personel wydaje sie byc profesjonalny naparwde. Poza tym chyba ich sukces tkwi w klientach, poniewaz są bardzo różni -są wśród nich właściciele małych i dużych zakładów, są przedstawiciele instytucji państwowych, urzędów oraz handlu i rzemiosła.Dlatego też i reklama bywa czasem bardz róźnorodna, ale działają pod klienta.

a

tez nie polecam.

pirat

Niepolecam firmy szef gburowaty i mysli ze wszystko wie i ze on tylko ma racje.

gośc

WItam podzele sie z wami opiną na temat firmy kogucik :) firma zajmuje sie wszystkim co wpadnie i robi najwieksze fuszery jakie sie da. Pracowac tam nie polecam 1200 to max co zarobisz i o bez umowy. JAk lubisz robic za 5 zł to ok raz jestes w pracy codziennie a czasem siedzisz przez tydzien w domu i walisz pod siebie, a wetedy dostajesz 700 zł na miesiac jako niby wypłate

Zostaw opinię o ATUT TERESA, RADOSŁAW BĄCZKOWSCY, ROBERT BIESAGA - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATUT TERESA, RADOSŁAW BĄCZKOWSCY, ROBERT BIESAGA