city center restaurant

London

Opinie o city center restaurant

michal2125

Słowa kojarzące się z city center restaurant (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dosc dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... czasem zuchwali. Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 5.50 funta na godzine Najbardziej podobało mi się w city center restaurant:szybkosc podjecia pracy Najbardziej nie podobało mi się w city center restaurant:

Zostaw opinię o city center restaurant - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie city center restaurant